Čtvrtek, 22. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

JáRodič.cz: Průvodce rodičovskými radostmi i starostmiKdyž jsme se rozhodli napsat sem o webu JáRodič.cz, jako první nás napadl titulek Rodičem snadno a rychle. Jistě ale pochopíte, proč jsme ho nakonec nezvolili. Snadno a rychle se zpravidla rodičem stát lze, ale většinou to není to, oč nám jde.

JáRodič.cz: Rady pro rodiče, diskuse, články, zajímavosti.
Webové stránky JáRodič jsou zatím relativně mladé, už nyní ale nabízejí řadu článků o dětech a jejich rodičích, o těhotenství, ale třeba i o zábavě pro menší i větší děti. Všechny články jsou rozděleny do kategorií podle tématu a věku dítěte, nechybějí bohatě členěné diskuse. Najdete tu i přehled měst v ČR a prostor pro diskusi o zařízeních, jako jsou porodnice, mateřské školy, školky, lékaři nebo jesle.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Aktuálně na JáRodič najdete například článek o problematice kapesného, z něhož citujeme: „Kapesné je výbornou pomůckou k tomu, aby se dítě naučilo hospodařit s penězi, znát jejich cenu. Časem pochopí, že vše něco stojí a že i rodiče mají omezené množství peněz. A pokud něco chtějí, musí peníze šetřit, nikoliv je utrácet hned, jak je dostanou.

Důležitá je taktéž důslednost ze strany rodičů. Přestože víte, že by dítě moc a moc chtělo nějakou věc, není dobré mu hračku hned koupit. Když si na ní šetří, zároveň se těší, že si jí bude moci koupit - a to samo. Fajn je, pokud s dítětem o budoucí koupi mluvíte a společně počítáte, za jak dlouho si jí už bude moci koupit. Pak nastane ten „slavný“ den a pro věc jdete.“

Nebo o zdravé výživě dětí, kde se mimo jiné píše: „Tuky by neměly být z dětského jídelníčku vyloučeny, neboť jsou zdrojem energie, podporují správný růst a vývoj apod. Pro děti jsou nejvhodnější polotučné produkty (nikoliv nízkotučné nebo dokonce odtučněné). Je vhodné upřednostňovat kvalitní rostlinné tuky a oleje před živočišnými.“

Na závěr
Pokud tedy nechcete být jen rodičem snadno a rychle :), ale opravdu se zajímáte, jak vše dělat co nejlépe, určitě si stránky JáRodič.cz nenechte ujít.
(13. 8. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí