Sobota, 24. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Proč reverzní aukce?Na internetu je spoustu stránek zabývající se aukcemi. Ať už to jsou aukce klasické nebo výherní. Všechny jsou ovšem založeny na nabídce zboží a ochotě potenciálního kupce přihazovat buď finanční částky nebo kredity či body za účelem koupě toho či onoho produktu. Vždycky jsou ovšem nabídky omezeny jen tím, co je vystaveno. Ale zákazník často potřebuje a shání něco, co momentálně anebo vůbec v nabídce aukčních serverů není. Co teď?

Revera: Server zabývající se reverzními aukcemi.
Donedávna neřešitelná situace. Nyní ovšem je k dispozici možnost takzvané reverzní aukce. Reverzní aukce je opak aukce klasické. Tady zákazník vloží produkt, zboží nebo službu, o kterou má zájem, dodá popis (čím podrobnější, tím, samozřejmě, lepší), dodá fotky, obrázky, soubory a další podklady, které uzná za vhodné a pak jen online sleduje, vývoj nabídek, které dodavatelé nabízejí.

Jeden příklad za všechny
Pan Novák chce koupit kolo značky AUTHOR ZENITH. Na internetu si zjistí, jaká je běžná cena konkrétního modelu, stáhne si fotku kola.

Po přihlášení na serveru revera.cz se zaregistruje, vyplní zcela zdarma formulář, kde uvede veškeré informace, včetně stažené fotky, které pomohou potenciálnímu dodavateli určit nejvýhodnější cenu, kterou mohou nabídnout. Ti pak po dobu vystavení aukce nabízejí výhodnější dodací podmínky.

Poptávající - zákazník - má možnost kdykoliv, v průběhu vystavení aukce, vybrat dodavatele nebo prostě počkat do jejího ukončení a vybrat jej ihned poté.

Označením dodavatele se zákazníkovi zobrazí kontaktní údaje dodavatele.

Server není určen jen k reverzním aukcím, ve své podstatě je to poptávkový server, kde lze poptat cokoliv: Zboží, výrobky, služby, finanční služby, dopravu.

Co byste ještě měli vědět
Služba vkládání poptávek je zcela zdarma, zpoplatněné jsou jen služby zvýraznění poptávky nebo jejího umístění na zviditelněném místě.

Zpoplatněny jsou ovšem nabídky, kde se platí každá nabídka stržením fixní částky (v současné době 25,- Kč za nabídku).

Systém předplatného kreditu ovšem může tuto částku výrazně snížit až na cenu 10,- Kč za nabídku
(12. 7. 2010 | revera)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Revera.cz SPAM
Revera.cz je obyčejný spam a podvod, radím vám dobře, neposílejte mu peníze, jinak naletíte jako já!!!! REVERA.CZ je PODVOD

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí