Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Nové možnosti pro stavební firmy a řemeslníkyPůvodně studentský internetový portál iSTAVITEL.CZ přináší na český internet další novinku. K původnímu záměru zprostředkovat laikům, kteří staví či rekonstruují, kvalitní informace na jednom místě přidal i sekci Doporučujeme.

iSTAVITEL.CZ: Vše na téma stavba a rekonstrukce.
Sekce "Doporučujeme" je pilotní projekt portálu iSTAVITEL.CZ, která má za cíl zprostředkování zkušeností se stavebními firmami a řemeslníky mezi internetovými uživateli. Princip této sekce je jednoduchý – firma, která má zájem deklarovat svou kvalitně odvedenou práci, má možnost nechat se prověřit u svých zákazníků a následně zařadit do rubriky Doporučujeme – firmy, na které se můžete spolehnout. Kvalitní firmy tak mají možnost posílit pozitivní reference na svou práci a efektivně využít náklady určené na reklamu k vybudování dobrého jména v rámci svého regionu.

Příklady použití
Lidé už si pomalu zvykli na to, že za své peníze požadují dobře odvedenou práci a jsou za ni ochotni připlatit.

Sdílet své zkušenosti se stavebníky mohou i běžní internetoví uživatelé a to jednoduše v profilu každé firmy prostřednictvím hvězdičkového hodnocení.

iSTAVITEL.CZ se snaží umožnit řemeslníkům a malým firmám z oblasti stavebnictví oslovit jejich potenciální klienty co nejúčinnějším způsobem. Mezi další možnosti prezentace firem na portálu iSTAVITEL.CZ patří účast v diskusích pod hlavičkou a logem své firmy, přímé oslovení potenciálních klientů díky interaktivnímu mapovému katalogu firem či publikování odborných nebo PR článků.

Co byste ještě měli vědět
Díky vlastnímu účtu mohou registrované firmy sledovat zájem o svůj obor a zároveň o něm šířit osvětu a budovat si tak kvalitní a přímý vztah se svými zákazníky. iSTAVITEL.CZ umožňuje také budování značky přesně cíleným bannerovým systémem v tematicky rozdělených rubrikách okna, dveře, podlahy, izolace, stavební materiály, střechy, rady a tipy.
(7. 7. 2010 | iStavitel)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí