Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Jak sehnat řemeslníky ve městě?Tu a tam se doma něco rozbije a je třeba šikovných rukou, které to opraví. Kvalitní řemeslník je nyní veliká vzácnost a tak se právem v praxi vrací rčení, že „Řemeslo má zlaté dno.“

Centrum řemesel Praha: Havarijní služba, řemeslníci Non-Stop a další informace.
Dobrý a poctivý řemeslník, který má ihned čas a odvede poctivou práci, to je opravdu velice užitečné a potřebné. Často podceňovaná služba je na vsi běžná. Každý zná někoho, kdo umí elektrikářské práce, instalatérské práce, zednické práce, v lepším případě, všechno dohromady. Jenže co ve velkoměstě?

Jeden příklad za všechny
Znáte to, urazíte roh zdi, teče kohoutek, chcete vyměnit bytové jádro, anebo je třeba v bytě vyměnit padesát let starou hliníkovou elektroinstalaci za novou, měděnou. A začnete horečně shánět po známých řemeslníka, který Vám to opraví. Jenže všichni tito opraváři „na doporučení“ mají práce až nad hlavu s tím, že první volný termín mají až za dva měsíce.

To se přece nedá takto dlouho čekat, často je třeba jednat a sehnat řemeslníka okamžitě. Zprvu se tedy pokusíte sami o nápravu, jenže bez vhodného vybavení a bez zkušeností a znalostí nemáte šanci, natož se pouštět do výměny elektroinstalace, nebo bytového jádra, na které stejně potřebujete hned několik profesí:

• Zednické práce

• Instalatérské práce

• Elektrikářské práce

• Topenářské práce

• Čištění kanalizace

• Plynařské práce

Jenže kde ve městě sehnat šikovného řemeslníka? Kam se podíváte, jsou jen samé kanceláře a kravatu nosí už i obsluha v rychlém občerstvení. V telefonním seznamu? A používáte jej ještě, nebo skončil ve tříděném odpadu, jako nepotřebný štos papírů?

Řemesla ve velkoměstě, to je jako hypermarket a klimatizovaná kancelářská budova v chatové osadě u Sázavy, říkáte si. Ale naštěstí je ještě šance najít šikovné řemeslníky, kteří vám pomohou v těžké situaci a kvalitně odvedou práci, kterou nebudete desetkrát reklamovat. Sednete k internetu a hledáte, nějaké centrum řemesel.

Kéž by existovalo nějaké centrum řemesel, nebo hypermarket s řemeslníky. Ve městě se přece dá sehnat vše. Geniální myšlenka má svůj skutečný výsledek. Centrum řemesel existuje. Už není třeba shánět zedníka, nebo plynaře zvlášť. Vše se dá objednat z jedné firmy.

Centrum řemesel, vaše pomocná ruka

Už nikdy při jakékoli domácí havárii, nebo drobné rekonstrukci, nebudete muset mít strach, že řemeslník nebude mít čas. Že se nedoplatíte za vodu, když vám protéká záchod, nebo kape kohoutek. A co teprve, když je třeba vyčistit odpad, nebo kanalizace? Nyní se už nemusíte obávat velkých pohrom. Každou drobnost řemeslník rychle opraví a velké pohromy se už nebudou stávat.

Co byste ještě měli vědět
Spolehněte se, na centrum řemesel a zavolejte řemeslníky, když je třeba! Zde je opravdu snadno najdete.
(22. 6. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí