Čtvrtek, 22. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Pro zvýšení návštevnosti vašeho eshopuRegistrace odkazů do katalogů je základní součástí optimalizace pro vyhledávače. Ručně provedené registrace do správných sekcí katalogů zajistí vytvoření velkého počtu kvalitních a tématických zpětných odkazů. Web, o kterém tu nyní bude řeč, vám s tím pomůže.

Registrace-do-katalogu.net: Registrace odkazů do katalogů je základní součástí optimalizace pro vyhledávače.
Registrujete vaše stránky do internetových katalogů? Využijte firmu s kvalitními referencemi. Pro návštěvnost vašeho eshopu či firemního webu je registrace do kvalitních firemních a eshop katalogů velmi důležitá. Web, na který zde odkazujeme, nabízí dle svých majitelů skutečně kvalitní služby.

Jeden příklad za všechny
Čím více internetových stránek odkazuje na váš web nebo eshop, tím větší váhu mu dávají internetové fulltextové vyhledávače typu Google, Bing, Seznam a podobně. Tím se zvyšuje přirozeně i pozice umístění vašeho webu ve výsledcích vyhledávání. Tohle vše dělá služba samozřejmě proto aby se zvedla na webu návštěvnost z vyhledávačů na základě klíčových slov, která do vyhledávání zadávají uživatelé - vaši potencionální zákazníci.

Česká i světová síť internetu neustále roste a vaše konkurence je stále větší. Nároky na dobrou a účelnou propagaci vašeho webu se také zvyšují. Registrace do internetových katalogů je jedním z velmi účelných prvků propagace. Váže se zejména na optimalizaci webu pro vyhledávače - takzvané SEO. Přibývá i firem, kterých hlavní činností je registrace webů nebo internetových obchodů do katalogů. Ceny za registraci vašeho webu nebo internetového obchodu do jednoho katalogu se u těchto firem pohybují kolem 5 Kč/1 katalog.

Co byste ještě měli vědět
Nutno dodat, že tato cena je únosná vezmeme-li v potaz, že za oněch cca 5 Kč získáte většinou kvalitní zpětný odkaz napořád.
(10. 12. 2009 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí