Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Ochutnejte kvalitní řecké potravinyKvalitní řecké potraviny přímo od výrobců za rozumné ceny koupíte už i v jednom tuzemském e-shopu. Ať už máte chuť na olivy nebo speciální sýry, najdete tu slušný výběr.

DMhermes: D.M. HERMES je dovozcem kvalitních řeckých potravin přímo od výrobců.
D.M. HERMES je dovozcem kvalitních řeckých potravin přímo od výrobců. V sortimentu naleznete vše od oliv, řeckých sýrů až po řecká vína. Na stránkách společnosti naleznete i e-shop. A samozřejmě spoustu informací o řeckých potravinách.

Příklady použití
Společnost D.M. HERMES se sídlem v Krnově se zabývá velkoobchodem i maloobchodem s potravinami dovezenými přímo z Řecka. V sortimentu dovážených výrobků naleznete řecké olivy, řecké sýry, řecká vína, olivové oleje, nakládanou zeleninu a spoustu dalších řeckých specialit té nejvyšší kvality.

Řecká kuchyně je vyhlášenou středomořskou kuchyní s více než 4 tisíce let dlouhou tradicí. Základem řeckých jídel jsou hlavně kvalitní potraviny, zelenina, maso, bylinky a kvalitní olivový olej. Řecká kuchyně je považována odborníky za velmi zdravou. Ve světě jsou známá především jídla jako je gyros, musaka, tzatziki nebo ouzo. Ovšem to není zdaleka vše. Řekové mají nepřeberné množství receptů a jedinečných jídel, které si Vás svou chutí získají. Mimo jiné jsou Řekové odborníky na zpracování mořských plodů, ryb, skopového a jehněčího masa. V řecké kuchyni si na své přijdou jak milovníci masa a ryb, tak i vegetariáni. Řecké saláty jsou vynikající.

D.M. HERMES dováží potraviny přímo od řeckých výrobců. Můžete se s nimi setkat v běžných obchodech, supermarketech nebo také můžete vyzkoušet nákup v ojedinělém e-shopu s řeckými specialitami přímo na stránkách společnosti D.M. HERMES. Dále můžete navštívit některou z firemních prodejen v Krnově nebo Brně.

Co byste ještě měli vědět
Řekové považují jídlo za jednu z nejdůležitějších součástí života a proto kvalitě jídla přikládají velký význam. Ochutnejte i vy Řecko a uvidíte, že si ho zamilujete.
(15. 2. 2011 | pr-e-kom)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí