Neděle, 27. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu | Zdraví a životní styl

Všechny recepty, které hledátePokud rádi jíte – a vaříte – dobrá jídla, pak jistě často hledáte inspiraci – a nepochybně ji hledáte i na internetu. Nyní vám s hledáním mezi desetitisíci recepty na českém internetu pomůže i nový web NajduRecept.cz, který dovoluje nejen hledat podle názvu nebo ingrediencí, ale nabízí rovněž předpřipravené kategorie receptů.

NajduRecept.cz: Vyhledávač receptů na českém internetu.
Ať už jste milovníky klasické české kuchyně, nebo dáváte přednost něčemu exotičtějšímu, na NajduRecept.cz si přijdete na své. Už na úvodní stránce totiž najdete recepty v řadě kategorií – mimo jiné právě česká kuchyně, světová kuchyně, diety, sladká jídla nebo nápoje. A pokud vám to nestačí, můžete přejít na recepty vyhledané podle ingrediencí.

Najdete tu například...
Web NajduRecept.cz si neklade za cíl sám přicházet s recepty, ale katalogizuje a indexuje desetitisíce receptů z nejrůznějších specializovaných kuchařských webů a dalších stránek, které na českém webu nabízejí recepty. Tyto stránky a recepty na nich obsažené prohledává a pak v rámci svých kategorií umisťuje na ně odkazy. Pomocí NajduRecept.cz tedy můžete pohodlně vyhledat libovolný recept na internetu a pak přejít na jeho originální stránku.

Už předtím se ale díky přehledným ikonám například dovíte, zda daný recept obsahuje také obrázek jídla, případně video z jeho přípravy.

Jak už bylo zmíněno, v receptech můžete také vyhledávat, a to jak v názvech, tak v ingrediencích. Máte-li tedy doma určité suroviny, NajduRecept.cz vám může najít, co z nich uvařit.

Co byste ještě měli vědět
Služba NajduRecept.cz nabízí rovněž služby majitelům webových stránek. Ti, kteří chtějí, aby se odkazy na jejich recepty v tomto vyhledávači receptů objevily, zde najdou poměrně podrobný návod, jak to zařídit. Tak Dobrou chuť!
(7. 4. 2010 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí