Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Hotelreview.cz - svěží novinka na trhu cestováníV době dovolených, kdy hodně z nás rádo cestuje se představuje ambiciózní web o cestování Hotelreview.cz. Nabízí rozsáhlé informace o hotelech a apartmánech. Informace, které by jste museli složitě vyhledávat naleznete na jednom místě.

Hotelreview.cz - nezávislý průvodce hotely: Hotelreview.cz nabízí rozsáhlé informace o hotelech a apartmánech.
Nový rozsáhlý web Hotelreview.cz nabízí také unikátní hodnocení hotelů při kterém návštěvník vidí nejlépe hodnocené ubytování na prvním místě. Toto hodnocení je roztříděno do kategorií podle ceny. K hotelům a ostatním ubytovacím zařízením mohou návštěvníci i registrovaní uživatelé přidávat recenze. Na webu se nachází i fotogalerie kam mohou návštěvníci přidávat fotografie ze svých cest.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Unikátnost hodnocení: Hodnocení hotelů probíhá přidáváním nebo ubíráním jednoho bodu narozdíl od takřka většiny českých webů zaměřených na cestování. Hotely se tedy řadí podle nejvíce bodových hodnocení. Nejasné desetičíselné hodnocení, při kterém má více hotelů podobné hodnocení nahrazuje učelnější bodování při kterém vidí návštěvník přímo počet dobrých hodnocení a má větší šanci navštívit kvalitní oblíbené letovisko.

Cestovní kanceláře: Web Hotelreview.cz je naprosto nezávislým oproti ostatním často zaujatým webům podobného tématu patřících cestovním kancelářím. Recenze a hodnocení bodů zdé píší samotní zaměstnanci cestovních kanceláří. V sekci „cestovní kanceláře“ návštěvníci hodnotí cestovní kanceláře stejně jako hotely. Cestovní kanceláře se potom řadí od nejoblíbenější po nejméně oblíbenou. Důležitou informací je i status spolehlivosti nebo pojištění proti úpadku.

Soutěže: Dalším důvodem proč návštívit tento web jsou soutěže o hodnotné ceny. Často to dle provozovatelů budou digitální fotoaparáty, cestovní kufry, slevové kupóny na zájezdy nebo výlety po České republice. Soutěže se prý budou konat takřka každých pár měsíců.

Autoří hotelreview.cz do budoucna plánují spustit zimní verzi s aktuálními novinkami o lyžování v Evropě, verzi na cesty obsahující cestovní informace a verzi do mobilních telefonů. Web nabízí hotely nejenom v rušných cestovních letoviscích, ale takřa ve všech státech Evropy počínaje portugalským Lisabonem a ruským Narjanmarem konče.

Co byste ještě měli vědět
Web hotelreview.cz je svěží novinkou na našem českém trhu a stojí to za jej navštívit.
(23. 8. 2010 | Architect)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí