Pondělí, 27. 01. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Unikátní portál o developerských projektechNa český trh vstupuje nový internetový portál s nemovitostmi Mapanemovitostí.cz, který jako jeden z prvních využívá unikátní službu společnosti Google nazvanou Street View. Nyní si můžete během krátké chvíle strávené na internetu u Pražských nemovitostí prohlédnout i okolí požadované nemovitosti v reálu. Služba Street View se bude postupně rozšiřovat i do dalších měst.

Mapanemovitosti.cz: Realitní server, který přináší ucelený katalog nových bytů a rodinných domů z celé České republiky.
Už nyní můžete na serveru Mapanemovitosti.cz velmi přehledně dohledat okolní sociální infrastrukturu požadovaného bydlení, celkové ceny zahrnující DPH i přesné výměry bytových jednotek ze 175 developerských projektů na území Českého státu.

Mapanemovitostí.cz vám ukáže i infrastrukturu: Lokalita bydlení je po ceně jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru nového bydlení. Mapanemovitostí.cz vám nabízí, kromě virtuální procházky ulicemi pomocí systému Google Mapy, také zobrazení infrastruktury v okolí developerských projektů. Získáte tak dokonalý přehled o nejbližším lékařském zařízení, škole, nebo poště.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
„Naším cílem bylo vybudovat přehledný portál s developerskými projekty, který ušetří čas. Informace, které lidé v praxi zjišťují při osobní obhlídce, mohou získat prostřednictvím několika prokliků na internetu,“ říká Ondřej Merta zástupce projektu Mapanemovitostí.cz.

Chcete na Mapanemovitosti.cz vidět i okolí? Kromě zobrazení infrastuktury si můžete nechat v další vrstvě zobrazit i fotografie okolí ze serveru Panoramio.com, čímž si o místě uděláte dodatečný obrázek. Další podstatnou součástí nového realitního portálu je uvedení plných cen bydlení. Na internetu se totiž často nabízejí nemovitosti bez uvedení DPH, o jehož navýšení se lidé dozvídají až při započetí jednání o koupi nemovitosti.

Mapa nemovitostí.cz si tak klade za cíl prezentovat úplné informace o cenách a ušetřit vám tak čas. Další nesrovnatelností bývají výpočty celkové plochy obytných jednotek, které často zahrnují rozměry lodžií nebo dokonce garáží. I v tomto ohledu vám transparentně nabízí přesně vypočítané čtvereční metry určené k bydlení. Revoluční novinkou Mapynemovitostí.cz je spuštění samostatného Mappletu, který vám poskytne možnost prohlížet si developerské projekty přímo na stránkách Google Mapy. Samotný Mapplet si pak můžete zařadit mezi své oblíbené stránky.

Co byste ještě měli vědět
Mapanemovitostí.cz zahrnuje všechny dostupné informace o většině developerských projektech v Čechách. Jelikož aktualizace probíhá nepřetržitě, jedná se tak o jedinečný portál poskytující na jednom místě vyčerpávající přehled současné nabídky nového bydlení.
(1. 12. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí