Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Malířské práce, sádrokartony a dalšíFirma RakWeiss paint zajišťuje veškeré malířské práce v Praze a okolí. Má mnohaleté zkušenosti. Kromě samotného malování pokojů a interiérů umí i nátěry fasád, omyvatelné malby, opravy a čištění starších maleb či tapetování. Řadu informací o ní samozřejmě najdete na jejím webu.

Rakweiss: Práce se sádrokartony a malování.
Pro veškeré malířské práce používají dle vlastních slov vždy jen ty nejkvalitnější nátěrové materiály. Pro malování v interiérech jsou schopni vám dle vzorníku nabídnout výběr až z 14 000 odstínů barev, pro nátěry fasád je to pak rovněž úctyhodných 3 200 odstínů barev.

Najdete tu například...
Z webu pochopíte, že kromě malířských prácí nebo tapetování nabízejí i lakýrnické práce, jako jsou nátěry oken a dveří, nátěry střech, plotů, zábradlí, radiátorů atd. Samozřejmostí jsou také drobné zednické práce a celková údržba objektů.

V neposlední řadě se firma RakWeiss věnuje rekonstrukcím interiérů a jakýmkoliv dalším pracím se sádrokartony. Svou kvalitu dle svých slov ověřili již na tisících zakázek. Důraz vždy kladou především na kvalitu, ale dokáží vám poradit i ohledně ceny. Kde je např. možné ušetřit a jak celou zakázku realizovat co nejefektivněji.

Co byste ještě měli vědět
Dalším pozitivem je skutečnost, že vám cenovou kalkulaci pro všechny zakázky zpracují do 24 hodin, takže nemusíte dlouho čekat. Navíc cena vždy zahrnuje veškeré služby, proto vás dle jejích zástupců na konci nečekají žádná nemilá překvapení.
(21. 12. 2010 | registrace1)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí