Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování | Zábava a volný čas

Obytné motorové lodě bez řidičákuStaňte se na chvíli kapitánem obytné motorové lodě a poznejte krásy Vltavy a Labe. Jak na to? Web, o kterém tu bude řeč, vám poradí.

Obytné motorové lodě bez řidičáku: Staňte se na chvíli kapitánem obytné motorové lodě a poznejte krásy Vltavy a Labe.
Půjčují obytné motorové lodě a čluny, které již dnes může řídit každý a to i bez řidičského oprávnění a zkušeností. Tyto obytné lodě a čluny jsou zakotveny přímo v centru Prahy a jejich využití je skutečně snadné pro každého. A pokud potřebujete vyplout z jiného místa, ani to nemusí být problém. Čtěte dále!

Jeden příklad za všechny
Přístaviště se nachází v těsné blízkosti Pražského hradu, což zaručuje velice snadnou dostupnost z letiště, hotelu či jiného místa. Na vyžádání vám velice rádi zajistí transfer odkudkoli z České Republiky.

Tyto motorové housebooty jsou ideálním a originálním nápadem jak strávit dovolenou či jen víkend. A to jak s rodinou, tak s přáteli či kolegy. Nechte se inspirovat a prohlédněte si tipy na výlet.

Co byste ještě měli vědět
Praha, Nelahozeves, Mělník, Roudnice nad Labem... to vše a mnohem více si budete moci prohlédnout a hlavně zažít při plavbě na velice pohodlných a plně vybavených obytných motorových lodích, jachtách a člunech a to z úplně jiné perspektivy.

Dostanete se do míst, jež jsou jen velice obtížně dostupné ze břehu, jako např. Krňanský vodopád. Uvidíte nádhernou přírodní scenérii Bílých skal u Svatojánských proudů a vyhlídky Máj.

Vyzkoušíte si na vlastní kůži jaké to je proplouvat plavební komorou, z nichž snad nejúžasnější je zdymadlo Hořín a Štěchovice.

Potkáte nesčetné množství hradů, zámků, kostelů či jiných historických památek, nevyjímaje zámek Veltrusy, Nelahozeves, Zbraslav, Levý Hradec atd.

Výtečně se posilníte u oběda či večeře nebo jen u sklenice vína či piva, jež jsou právem českou hrdostí. Doporučují i trampskou hospodu U Taterů, marinu Fragatu a Nelahozeves a v neposlední řadě restauraci v Zoo parku Zelčín.

Kromě toho všeho však zažijete netradiční dovolenou plnou úžasných zážitků na které se nezapomíná.
(10. 10. 2010 | miroslav.koch)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí