Sobota, 11. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Půjčky, aneb když věci nejsou tak, jak se tváříZe všech stran okolo na nás přímo křičí reklamy. Dáme ti peníze! Půjčky pro každého! Vezmi si výhodný úvěr! Půjčka bez potvrzení příjmu? Žádný problém! Nemáš čím ručit? Nám to nevadí, půjčíme ti! Super výhodné úvěry do 24 hodin. Jenomže věci nejsou tak jak se zdají. Čtěte na tomto webu.

Půjčky HRD: Půjčka bez ručitele, půjčka do 24 hodin, půjčka bez potvrzení příjmu.
Ať již je to finanční krizí, nebo špatnými zkušenostmi s nesplácejícími klienty. Sami to poznáte, pokud půjdete do banky. Hned u vchodu vás zastaví zaměstnanec banky. Máte už půjčku? A splácíte tak, jak máte? Samozřejmě, že jim nestačí vaše slovo. Proto byl vytvořen tzv. registr dlužníků neboli problémových lidí. Kdokoliv měl již dříve nějaký úvěr a nesplácel podle smlouvy, je zde zapsaný.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Získat půjčku může být poté v bance prakticky nemožné. Je to vlastně taková obrana před nesolidními klienty. Druhým parametrem je, pokud můžete doložit svůj příjem. Půjčující má poté jistotu, že máte pravidelný příjem a budete schopni mu finance vrátit. V opačném případě musíte zvolit půjčku bez potvrzení příjmu – nevýhodou je, že vám nabídnou méně peněz, ale poskytnou.

Navíc nemusíte složitě získávat potvrzení. Pokud jste nezaměstnaný, je to v podstatě vaše jediná volba. Posledním volitelným parametrem je ručitel. Nemusíte to být přímo vy, ale i nějaký váš příbuzný nebo partner. Pokud nemáte žádný majetek, je vaší jedinou volbou půjčka bez ručitele. Opět je zde menší finanční strop, ale celá transakce se značně zrychlí, protože se odstraní jeden krok, při zajišťování všech náležitostí. Jak je tedy vidět, není to žádná procházka růžovým sadem.

Co byste ještě měli vědět
Pokud máte stálý příjem, vlastníte nějaký majetek a jste spolehliví, nebude vám v cestě stát příliš mnoho překážek a můžete získat i půjčku do 24 hodin od požádání.
(29. 9. 2009 | registrace)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí