Čtvrtek, 16. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Budeme si půjčovat peníze na vánoční dárky?Opět je zde čas nákupů vánočních dárků. Majitelé kamenných obchodů začali s vánočním šílentsvím již v září. Do listopadu se mnoho nezměnilo. Nyní se však přidali u majitelé internetových obchodů a pravá vánoční nákupní horečka začala. My se zde podíváme mimo jiné na půjčky na dárky a na jeden web.

Rychlá půjčka - hrd.cz: Rychlá půjčka, půjčka na cokoliv, půjčka bez ručitele
Co mohou obchodnící očekávat a kolik si mají lidé připravit? Minulý rok na průměrného člena rodiny padlo 3600 Kč. Půjčky zde sehráli roli jen u hodnotějších darů. Podle posledních průzkumů bude tento rok nadílka skromnější. Tento fakt se ovlivněn dvěmi událostmi. První je finanční krize. Sice zde byla již minulý rok, ale lidé si až se spožděním začínají utahovat opasky. Druhým fakt, způsobující šetření, je propouštění a s tím spojené omezené finance. Díky tomuto klesne oproti minulém roku průměr z 3600 Kč na 3100 Kč.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Banky a firmy poskytující půjčky se však letos připravily. Pokud nechcete šetřit, nabízí se spousta možností. Rychlá půjčka je určena přímo na Vánoce. Je poskytována do 24hodin, pokud jste tedy narazili na vhodný dárek, který je však drahý, můžete využít této nabídky.

Dalším kladem je, že je to půjčka na cokoliv. U dárků neexistuje u bankovních společností žádné zvýhodnění, tedy u tohoto typu zpravidla neprohloupíte.

Mnoho lidé považuje ručení za druh nepřekonatelného závazku. U dárku jsou však zpravidla částky menší. Tedy se většinou jedná o půjčky bez ručitele.

Na závěr
Je určitě vhodné si uvědomit, že na Vánocích není hlavní, kolik utratíte za nákupy. Hlavní je se sejít s rodinou, odpočinout si a užít si krásné chvíle ve společnosti nejbližších.
(8. 12. 2009 | registrace)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí