Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Půjčka na Vánoce? Litujte, povánoční slevy jsou zde!Stejně jako každý rok i letos všechny obchody bez výjimky vyprodávají své sklady a nasazují velmi vyrázné slevy. Přesvědčit se o to můžeme takřka v každém nákupním centru, kde nás obchodníci lákají plakáty slibujícími výrazné slevy – letos se můžeme setkat s 50% až 70 %. Takže co takhle půjčku? Dnes popisovaný web vám poradí.

Nebankovní půjčky: Půjčky ihned, půjčky bez ručitele, nebankovní půjčky.
Nejvýraznější pokles zákazník pocítí konkrétně u elektroniky. Prodejny Datart přicházejí až s 70 %. Stejně tak tomu je i u Euronics, kde nabízejí vybrané zboží až o 50% levněji. Tyto výhodné nabídky se samozřejmě netýkají jen elektroniky, ale zasáhnuli i obchody s oblečením, kosmetikou a obuví. Pokud plánujete nákup oblečení na jaro a léto již nyní, můžete využít lákavé nabídky C&A. Zákazníkům nyní nabízejí více než poloviční slevy na veškerý sortiment zboží. Stejně se zachovali i prodejci Kenvelo nebo New Yorker.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Pozadu nezůstávají ani velké hypermarkety. V prodejnách Tesco nakoupíte celou první polovinu ledna se slevou až 70 %. Slevy jsou letošní rok na tolik výrazné a lákavé, že jistě lituje nejeden klient, který na nákup vánočních dárků využil nebankovní půjčky. Při nákupech si ovšem musí zákazník dát pozor. Častým trikem obchodníků je prý tvrzení, že se na slevněné zboží nevztahuje záruka.

Toto ovšem není pravda – pokud není zákazník před nákupem informován o tom, že se jedná o poškozené zboží nebo zboží bez záruky, reklamace je možná jako u zboží bez slevy. Samotná sleva není důvodem k vypršení záruky. Nový rok nebyl jen ve znamení slev v obchodech, ale i změn v finančním světě, který s nakupováním úzce souvisí.

Co byste ještě měli vědět
Od nového roku klienti několika bank mají nově možnost požádat si o půjčky bez ručitele – jedná se o možnost získání peněz bez nutnosti zastavovat svůj osobní majetek. Ať již se rozhodnete pro nové tričko nebo půjčku, je jasné že vás to vyjde mnohem levněji než před Vánocemi.
(26. 1. 2010 | petrvydrus)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí