Pondělí, 25. 05. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Hrůzný strašák jménem půjčka odborným pohledem"Nejlepší bude, když se na začátku trochu představím. Jmenuji se Petr a již čtyři roky pracuji v jedné nejmenované velké pobočce ještě větší banky. Na starost mám zařizovat půjčky a úvěry," představuje se autor následujících řádek o webu zaměřeném na půjčky.

Hrůzný strašák jménem půjčka: Půjčka do 24 hodin, půjčka bez potvrzení příjmu, půjčky a úvěry.
A pokračuje: Takže toto téma je mým každodenním chlebem. Velice často setkávám s negativním názorem na půjčování si financí. Zvláště na internetu. Je to jednoznačně dáno tím, že jsou ukazování pouze ty negativní případy. Například mladá maminka s dítětem, která si vzala půjčku bez potvrzení příjmu na vybavení bytu a nyní nemá jak splácet.

Příklady použití
K webu udává i další příklady: Nebo mladý pár, který skočil po reklamě na půjčku do 24 hodin a vyrazil na dovolenou. Jenomže toto jsou přesně ty neuvážené kroky. Za prvé je potřeba si vždy sednou spočítat si, jestli na to máte. Na to, abyste sečetli své měsíční výdaje a odečetli je od vašeho příjmu, nemusíte být žádný finanční odborník. Za druhé, je potřeba se zamyslet, jestli peníze skutečně potřebujete. Lidé dělají chybu, že podlehnou chvilkovému impulsu a výhodné nabídce na cestu k moři. Toto je však naprosto nesmyslné.

Půjčka je obhajitelná pokud se vám pokazí lednička, nebo pokud zakládáte firmu. Pokud si ji však vezmete na zaplacení drahé elektroniky nebo dovolené, tak to není příliš moudrý krok. Pokud však vidíte, že přece jen si chcete vzít půjčku na něco, co nutně nepotřebujete, věnujte tomu alespoň trochu času.

Co byste ještě měli vědět
Projděte si co nejvíce nabídek – některé firmy nabízí speciální podmínky na některé tipy půjček, například pokud kupujete dům nebo auto. Za druhé počítejte. Možná již stará rada. Ale počítejte, počítejte, počítejte. Nebo může za pár měsíců u vás doma počítat exekutor. Přeji co nejméně neuvážených kroků a o to více těch uvážených a promyšlených.
(13. 10. 2009 | registrace)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí