Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Češi pojedou příští rok k moři na dluhFinanční krize již pomalu ale jistě končí. Firmy začínají hledat nové zaměstnance. Ale i přes to, veliká část lidí příští rok pojede k moři na dluh – půjčí si. Tento fakt je způsoben několika faktory, mnoho lidí nemá práci, ti kteří mají, tak se svojí výplatou jen těsně vycházejí, takže nemají úspory. Web vám v tom poradí.

Půjčky, úvěry a cestování: Půjčky a úvěry, dovolená a zájezdy, půjčení peněz.
A sezóna, kdy je potřeba si rezervovat letní dolovené a zájezdy je zde. Pokud se rozhodneme pro zahraniční destinaci, budeme zřejmě volit blízké a relativně levné krajiny, jako je například Bulharsko nebo Chorvatsko. Případně můžeme vsadit na last-minute. Pokud ale plánujeme luxusnější dovolenou a nemáme na ni, budeme muset jít pro půjčku nebo úvěr.

Příklady použití
Naštěstí cestovní kanceláře včas zaregistrovaly tento trend, takže se spojili s nebankovními a i bankovními subjekty za pomoci kterých nyní pomáhají plánovat financování vytouženého zájezdu.

Například internetová cestovní kancelář Invia se spojila se společností Home Credit. Pokud zvolíte zájezd za 15 000 Kč, bude vaše měsíční splátka pouze 1710 Kč při RPSN okolo 33%. K tomuto kroku přistoupila nejen Invia, ale v podstatě skoro všechny cestovní kanceláře nabízejí jistou spolupráci s poskytnutím úvěru.

Co byste ještě měli vědět
Jiným řešením než půjčení peněz může být skromnější dovolená. Například přímo v České republice. Klient tak ušetří za velmi drahou dopravu, která je mnohdy realizována letecky a navíc se sám přesvědčí, že i u nás je krásně.
(30. 12. 2009 | petrvydrus)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí