Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zábava a volný čas

Špičkové reproduktory i psychowalkmanyŠpičkové aktivní multimediální reproduktory a bezdrátové systémy pro přenos zvuku značky Audioengine a dále AVS přístroje (psychowalkmany) řady David Pal kanadské společnosti Mind Alive, a také značky MindExplorer vlastní výroby nabízí dle vlastních slov internetový obchod, který tu dnes stručně představíme.

Positronix: Internetový obchod zabývající se prodejem aktivních multimediálních reproduktorů, AVS přístrojů apod.
Produkty společnosti Audioengine se vyznačují jednoduchým, ale elegantním designem, vysokou kvalitou zpracování, snadností použití, promyšlenými a užitečnými funkcemi, a hlavně špičkovým zvukem. Získaly vynikající hodnocení v mnoha odborných a spotřebitelských recenzích prestižních zahraničních časopisů a webzinů zaměřených na Hi-Fi, multimédia a počítačové audio, zvítězily v řadě srovnávacích testů.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Kromě produktů společnosti Audioengine obchod nabízí i AVS přístroje (psychowalkmany), které prý pomáhají např. při odstranění stresu a únavy, dobití energie, relaxaci, zlepšení spánku a koncentrace, zmírnění bolesti, migrén, zlepšení lehkých mozkových disfunkcí a zvyšují celkovou psychickou odolnost a duševní pohodu.

Zabývají se vývojem, výrobou a prodejem AVS přístrojů, jejich příslušenství a software od roku 1999 - původně pod značkou TC-SoftWorks. Více než 95 % produkce prodávají na vyspělých zahraničních trzích - především v Německu, Švýcarsku a USA. Podíleli se také na vývoji AVS přístrojů pro některé jejich významné světové výrobce.

Od roku 2010 aktivity rozšířili o dovoz, distribuci a prodej aktivních reproduktorů a zařízení pro bezdrátový přenos zvuku americké společnosti Audioengine.

Na závěr
Cílem společnosti a obchodu je dle vlastních slov nabízet vám, zákazníkům, vysoce kvalitní a funkční produkty za příznivé ceny.


(17. 6. 2010 | zuzanashop)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí