Pondělí, 13. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Encyklopedie psůPes je nejlepší přítel člověka. Jak si ale vybrat perfektní plemeno psa, které se bude hodit k vaší osobě a bude splňovat vaše požadavky? Navštivte Encyklopedii psů a psích plemen.

Encyklopedie psů: Pes je nejlepší přítel člověka. Právě tady najdete o psech řadu informací.
Každý touží po vřelém přivítání po návratu domů z náročné práce. I když je to pouze němá tvář, dokáže přinášet mnoho radosti a pěkné nálady. Vy to ještě nevíte? Nebo už máte v plánu si pejska vybrat?

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Encyklopedie obsahuje spoustu fotografií a podrobný popis vlastností a náročnosti péče o dané plemeno. Podívejte se, jaké plemeno se hodí do panelového bytu, která má radši volný pohyb po velké zahradě a jaké máte zvolit, jste-li alergický na psí chlupy.

Třeba o Čínském chocholatém psu se tu dočtete: "Toto plemeno pochází z Afriky, kde jsou dodnes nazýváni jako Afričtí bezsrstí psi. Jejich tělo bez srsti využívali starověcí Aztékové, kterým sloužili pro zahřívání postelí. V této kultuře se taky v nemalé míře dostávali do kuchyně a později na talíř. V moderní historii získali nejprve velikou popularitu v USA a Velké Británii, odkud se později rozšířili i na výstavy v ostatních státech. Toto plemeno je velice oblíbené u alergiků."

Ještě několik poznámek
Encyklopedie psů vám určitě pomůže vybrat si svého nového přítele tak, aby váš vztah byl od začátku bezproblémový a rozuměli jste si, ať již jste zapálený turista nebo městský typ.
(1. 6. 2009 | registrace)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Málo psů
Zatím tam teda těch plemen moc nemají. Dost mě to zklamalo.

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí