Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Turistický průvodce magickou PrahouNevíte co s načatým víkendovým odpolednem? Vyražte na procházku do Prahy. Inspiraci najdete v novém webovém turistickém průvodci, který vás pohodlně provede po nejkouzelnějších místech a zákoutích stověžaté Prahy.

Kam v Praze: Průvodce pro nejkrásnějších místech Prahy.
Na více než 100 fotografiích si můžete prohlédnout nejhezčí památky, odpočinout si v nejkrásnějších zahradách, či vystoupat na vyhlídková místa s monumentálními pohledy na Prahu. U každého místa najdete krátký popis doplněný praktickými informacemi jako je otevírací doba a vstupné.

Najdete tu například...
Prostřednictvím webových kamer se můžete podívat, jak to zrovna vypadá na různých místech v Praze. Snadno tak zjistíte, zda jsou ulice zaplněné turisty či jaké je právě počasí v centru města. V rubrice Pražská nej se zase dozvíte řadu zajímavostí o Praze. Věděli jste např., že Pražský hrad je podle Guinessovy knihy rekordů s rozlohou 7,28 hektarů nej­větším hradem na světě?

Co byste ještě měli vědět
Nechybí ani rozcestník, ve kterém najdete všechny užitečné webové adresy týkající se Prahy pohromadě. Můžete si snadno zjistit jízdní řády MHD, počasí v Praze či aktuální dopravní situaci ve městě.
(20. 1. 2009 | michaln)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Bomba fotky!

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí