Středa, 21. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu | Zpravodajství

OkoWebu: Propagujte svůj web zdarmaKaždý, kdo vlastní nějaký web, řeší čas od času otázky: Jak dát o svých stránkách vědět ostatním? Jak na ně přitáhnout nové návštěvníky? Odpovědí může být nový web OkoWebu.cz, který dnes přechází ze stádia beta-verze do plného provozu. Na jeho stránkách se totiž může zdarma objevit nejen inzerce propagující váš web, ale také články, které o něm informují návštěvníky.

OkoWebu.cz: Web propagující zdarma ostatní webové stránky - prostřednictvím článků i inzerátů.
Pravidla OkoWebu jsou jednoduchá: Kdokoli se může zaregistrovat a napsat článek o svém (nebo cizím) webu. Jakmile je článek hotov, může být odeslán redakci – ta ho potom podle potřeby upraví a pokud odpovídá pravidlům webu, schválí ho pro vydání. Jakmile článek vyjde, za každé jeho zobrazení získává autor (nebo autorka, samozřejmě) navíc 4 bezplatná zobrazení svých inzerátů.

Najdete tu například...
Na OkoWebu se objevují články o nejrůznějších webech – cestovatelských, počítačových, byznysových, ale třeba i zábavných. Každý popisovaný web by měl mít svou vlastní doménu (například vlastni-domena.cz) a rozhodně musí nabízet něco zajímavého i neregistrovaným a neplatícím návštěvníkům. Musí také dodržovat platné zákony (včetně autorských). Kromě protiprávních webů OkoWebu nezveřejňuje články ani o erotických webech.

Články jsou na OkoWebu rozděleny do několika rubrik a kvůli snazší čitelnosti textů mají jednotnou formu: Po krátké upoutávce a úvodu následují příklady informací, které návštěvník může na popisovaných stránkách najít. Již po přečtení článku by tedy každému mělo být jasné, zda je popisovaný web pro něj zajímavý nebo nikoli. U každého článku je rovněž krátký a stručný popisek webu i jeho screenshot.

Autoři článků o vlastních webech získají zveřejněním svého textu nejen nové návštěvníky přicházející z OkoWebu – přímo z článku nebo díky bezplatné inzerci, ale také odkaz od článku na svůj web – což jim může pomoci při optimalizaci pro vyhledávače (SEO). A to vše zcela zdarma – je pouze třeba se zaregistrovat, aby redakce mohla s autorem komunikovat – například ho upozornit, že byl jeho článek schválen k vydání, nebo že je třeba do něj ještě něco doplnit.

Na závěr
Na webu OkoWebu jsou publikovány jak články uživatelů, tak články redakce OkoWebu. I články uživatelů ovšem procházejí schválením, případně úpravami redakce, která se tak snaží zajistit maximální kvalitu publikovaných informací. Zbývá snad jen dodat, že tento článek je zde skutečnou výjimkou – do budoucna se OkoWebu samozřejmě nechce věnovat sobě, ale jiným zajímavým webům :-). Pokud vás OkoWebu zaujalo, další podrobnosti najdete pod položkou „O nás“ – v hlavním menu.
(18. 11. 2008 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Kde je chyba?
Článek prosím neposílejte redakci, ale v Uživatelské sekci (viz menu nahoře) se zaregistrujte a tam článek vložte. Další informace pak dostanete od redakce (o schválení, případně o potřebných úpravách
ráda bych využila...
ale posílala jsem dvakrát článek a nic, ani nedošel do redakčního mejlu, vrátil se mi :-( Kde udělali soudruzi chybu? :-)

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí