Čtvrtek, 22. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Propagace webu zdarma - inzerce zdarma

Bezplatná inzerce na OkoWebu.cz

Chcete dát vědět o svém webu ostatním? Přilákat na něj stovky nebo tisíce nových návštěvníků? Rádi vám bezplatně zveřejníme inzeráty propagující váš web.rychlý návod na použití OkoWebu.cz A co pro to musíte udělat? Vymyslet text svého inzerátu. A napsat krátký článek o svém webu - který vám také rádi zdarma zveřejníme - takže se o vašich stránkách dozví ještě více lidí. 

Jak to funguje

  • Kdokoli se zaregistruje v naší Uživatelské sekci, může zadat ke zveřejňování až dva textové inzeráty. Inzeráty se začnou zveřejňovat poté, co jsou schváleny redakcí - a poté, co je jejich zadavateli zveřejněn jeho první článek o vlastním nebo cizím webu.
  • Za každé zobrazení vlastního článku uživatel získává čtyři zobrazení svého inzerátu zdarma. Pokud si tedy například jeho článek - o jeho webu - přečte 1 000 našich návštěvníků, získá 4 000 zobrazení svých inzerátů. (Pokud zadal dva inzeráty, zobrazí se tedy každý z nich 2 000krát.) Pozor! Počítána jsou pouze férová zobrazení článků - umělé zvyšování zobrazení (skripty nebo mnohačetné zobrazení z jednoho počítače) mohou vést až k zablokování konta uživatele.

Zajímají vás podrobnosti? Pak zamiřte na stránku s pravidly používání našeho webu.

Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí