Neděle, 29. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Propagace webu zdarma - článek zdarma

Článek o vašem webu na OkoWebu.cz

Chcete dát vědět o svém webu ostatním? Přilákat na něj stovky nebo tisíce nových návštěvníků? Získat u nás odkaz - který může mimo jiné zvýšit popularitu vašich stránek ve vyhledávačích? Rádi zveřejníme článek, ve kterém rychlý návod na použití OkoWebu.czse naši návštěvníci o vašem webu dočtou vše, co by je mohlo zajímat. A co pro to musíte udělat? Vymyslet, co by v článku o vašem webu mělo být - a napsat to. 

Jak to funguje

  • Kdokoli se v Uživatelské sekci zaregistruje, může napsat článek o svém (i cizím) webu. Pro psaní článku je k dispozici nápověda, která vám při psaní pomůže napsat text stručně, jasně a srozumitelně. Článek je na stránkách OkoWebu zveřejněn poté, co ho schválí (případně dle potřeby upraví) redakce.
  • Zveřejňujeme pouze články o zajímavých webech. Články zaměřené na kritiku a poškozování cizích webů (například konkurence) nepřijímáme. Špatných webů je na světě příliš na to, abychom jimi u nás zabírali místo, které chceme věnovat webům kvalitním.
  • U každého článku je samozřejmě zveřejněn odkaz na popisovaný web. To může mít příznivý dopad na popularitu vašeho webu ve vyhledávačích a pomoci vám tak v SEO.
  • Dáváme přednost webům, které mají vlastní doménu druhé úrovně (např. www.vlastnidomena.cz). Nevylučujeme však ani zveřejnění článků o webech využívajících jiné adresy (např. doménu třetí úrovně).
  • Zveřejňujeme články pouze o webech, které nabízejí alespoň část svého obsahu uživatelům zdarma - a bez registrace. To, že nabízejí i placené služby, není na závadu.
  • Články o webech s obsahem "pro dospělé" a o webech porušujících platné zákony (včetně autorských práv) nezveřejňujeme.

Zajímají vás podrobnosti? Pak zamiřte na stránku s pravidly používání našeho webu.

Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí