Středa, 21. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu | Zpravodajství

Získejte pro svůj web návštěvníky z celého světaPokud chcete mít na svém webu opravdu hodně návštěvníků, pak vám asi bude brzy Česko malé – a zatoužíte po návštěvnících ze zahraničí. Jak je ale přitáhnout, jak jim dát o svém webu vědět? Samozřejmě, že nejprve pro ně musíte připravit obsah v jejich jazyce, ale co pak? Kromě optimalizace pro vyhledávače zkuste určitě i propagaci na webu WebRegent.

WebRegent: Web o novinkách na webu (v angličtině) nabízející propagaci stránek a jejich inzerci zdarma.
Webové stránky WebRegent.com nabízejí novinky o zajímavých webech z celého světa. Vybírá je redakce, ale poslat je může kdokoli. Pokud tedy chcete, aby se o vašem webu psalo na titulní stránce tohoto magazínu, není vlastně nic snazšího: Prostě napište, o čem váš web je, co nabízí svým návštěvníkům a pak to vložte do příslušného formuláře na WebRegent. Samozřejmě v angličtině.

Příklady použití
A co tedy přesně musíte udělat, chcete li svůj web propagovat zdarma v USA a v dalších anglicky mluvících zemích? Stačí se během dvou minut zaregistrovat na WebRegent a do připraveného formuláře vložit krátký článek (v angličtině) o svém webu. Pak už si jen prohlédnete, že článek vypadá podle vašich představ a můžete ho poslat redakci ke schválení.

Redakce váš článek přečte, ověří, že váš web splňuje pravidla (není to erotický web a nabízí nějaké informace zdarma pro každého), že je váš text vhodný (dostatečně dlouhý, přesný a pokud možno bez chyb) a pak už se objeví na titulní stránce WebRegentu. A láká tak nové návštěvníky na váš web.

Za každé zobrazení článku o vašem webu navíc dostanete i zobrazení vlastního inzerátu. Efekt propagace vašeho webu se tak zvyšuje.

Ještě několik poznámek
Propagovat web v USA a v dalších zemích není kvůli velké konkurenci jednoduché a je tedy vhodné vždy bojovat na více frontách. Některé se však mohou docela prodražit, takže určitě stojí za to začít u těch, které jsou levné nebo zdarma. Kromě optimalizace pro vyhledávače (SEO), propagace v sociálních sítích nebo (slušné a dle pravidel) propagace na fórech je vložení článku na WebRegent určitě dalším vhodným způsobem bezplatné propagace vašeho webu v zahraničí.
(19. 1. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Škoda že nemam nějaký světový webík. I když s tim vkládáním v angličtině by to asi nebylo nic moc.

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí