Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Pronájem bytu v Praze snadno a rychlePotřebujete bydlet delší čas v Praze a nedaří se vám sehnat slušné bydlení za nepřemrštěnou cenu? Říkáte si, že vám dojíždění do Prahy nebude ani trochu chybět, pokud si seženete nějaké přijatelné bydlení? Máme pro vás tip, kde ho najít.

Pronájem bytu v Praze: Potřebujete bydlet delší čas v Praze a nedaří se vám sehnat slušné bydlení za nepřemrštěnou cenu? Zkuste to zde.
Určitě se nevyhýbejte možnosti vyzkoušet spolehlivý pronájem bez realitky a vše, o čem jste dosud snili, se vyplní jako mávnutím kouzelného proutku. Penzion a ubytovna Zahradní město v Praze 10 slibuje, že vám rychle a levně připraví k pronajmutí garsoniery k dlouhodobému užívání v příjemné lokalitě Prahy.

Jeden příklad za všechny
Pronájem bytů v Praze bez realitky rády využijí jednotlivé osoby, páry, rodiny a hlavně studenti. Jedna garsonka pojme nejvýše tři osoby. Garsonka Praha vás měsíčně přijde na devět tisíc korun společně se všemi ostatními poplatky. V pronajmutých bytech neschází ani moderní vybavení. Součástí je vlastní koupelna, samostatná toaleta, lednice, kuchyňská linka a dvouvařič. Jestliže se k podpisu smlouvy hrnete s velkým nadšením, pamatujte, že minimální požadovaná doba pronájmu činí dvanáct měsíců. Kauce ke složení dělá rovných pět tisíc korun. Žádné další poplatky nejsou podle provozovatelů zapotřebí a rovněž nájem nemusíte předem platit.

Pronájem bez realitky Praha snadno uskutečníte v penzionu a ubytovně Zahradní město.

Zdejší prostředí vám podle provozovatelů poskytne samé skvělé a nejlevnější nabídky k bydlení s okolím plným zeleně. Ačkoliv je ubytovna mimo centrum, nebudete ochuzeni o nakupování přímo u nosu v nejrůznějších typech obchodů. Byty k pronájmu bez realitky v této lokalitě vás nebudou nijak omezovat, do centra města Prahy se velmi snadno dopravíte, například přes metro Skalka.

Co byste ještě měli vědět
V Zahradním městě získáte přehled i o dalších možnostech ubytování. Areál má k dispozici až 1100 lůžek určených k pronájmu na čas podle potřeby zákazníků. Pokoj si vyberete již za cenu od od 99 Kč za jednu noc na osobu. V případě potřeby se můžete spolehnout na pomoc v nonstop otevřené recepci.
(17. 1. 2011 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Tisíce pronájmu bytů v Praze na RealHit.cz
Dobrý den, pokud sháníte pronájem byt u v Praze, můžete využít služeb realitního serveru RealHit.cz, kde naleznete tisíce nabídek - http://www.realhit.cz/pronajem/byty/praha

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí