Úterý, 01. 12. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu | Zábava a volný čas

Profesionální fotografie zdarma - pro váš web nebo blogZní to jako sen? Že si z nepřeberné nabídky vyberete fotografie celebrit, aktuálních událostí, technologií, různých míst světa – prostě jakékoli fotografie, které potřebujete – a pak je u sebe zveřejníte a nebudete muset zaplatit ani korunu? A všechno to bude naprosto legální? Tak tenhle sen je realitou. Vítejte ve světě PicApp.com.

PicApp: Stránky nabízející profesionální fotografie pro weby zcela zdarma.
Doplněno: Zde je další zajímavá fotogalerie fotografií zdarma - Open ImageBank - a umí i česky.

Takže to ještě jednou zopakujme: Na PicApp jsou opravdu kvalitní fotografie zdarma k dispozici každému. Je jich tam velký výběr, přispívá řada předních foto-agentur. Takže: Jaký to má háček? Jistě, poskytnuté fotografie je třeba z něčeho zaplatit, takže tahle otázka je na místě. I PicApp samozřejmě musí z něčeho žít a platit práva k fotografiím – proto je u každé zveřejněné fotografie připojena malá reklama.

Příklady použití
Web PicApp nabízí velmi dobře zvládnuté vyhledávání. Nejen že zde samozřejmě můžete (ba musíte) zadat, čeho se vaše fotografie mají týkat, ale rovnou si vyberete, jestli jde o obsah typu Creative nebo Editorial. Tedy jde-li spíše o ilustrační fotografii nebo aktuální fotografie na určité téma.

A pak už stačí zadat vhodné klíčové slovo. Zajímají vás fotografie nastupujícího amerického prezidenta? Zvolte editoria content a klíčové slovo Obama. Potřebujete ilustrační fotografii lodi? Zadejte klíčové slovo ship a creative content. Rádi byste svůj blog zdarma doplnili o fotografie krásných dívek? Zkuste creative content a slovo girl. Potřebujete zdarma ilustrační fotografie z kanceláře, od počítače nebo třeba od moře? Vyzkoušejte ta správná klíčová slova – vše tu najdete.

Na závěr
Webové stránky PicApp realizují bezesporu vynikající nápad – fotografie, které byly dosud na internetu převážně placené, nabízejí zdarma – a očekávají, že náklady pokryjí příjmy z reklamy. Nezbývá jen doufat, že se jim bude dařit a že se tak kvalitní fotografie budou moci objevovat i na stránkách webů, jejichž autoři by si je jinak nemohli dovolit zaplatit.
(8. 12. 2008 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí