Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Menu pro vaše vlasyLámavé vlasy a slabé roztřepené nehty trápí nejen ženy, ale i muže. Nejedná se vždy o vrozený problém, řešení může vězet v našem jídelníčku. Co tedy zahrnout do našeho menu? Nabízíme vám tip na web, který má ambice vám poradit.

Capimin pro krásné vlasy a nehty: Doplněk stravy obsahující látky, které zajišťují komplexní výživu vlasů a nehtů.
Pečujete o své vlasy, snažíte se jim dát všechno, aby vám dělaly radost a byly vaší ozdobou. Ale i přes všechnu tuhle starost stojíte před zrcadlem a váháte, jestli všechno to vynaložené úsilí má ten správný účinek? Vlasy jsou slabé, třepí se a lámou. V takové chvíli se často dostavuje pocit zoufalství a vynoří se otázka: Co dělám špatně?

Jeden příklad za všechny
A v čem vám odkazovaný web poradí?

Jedním z hlavních podezřelých v případu lámavých vlasů může být náš jídelníček. Je totiž zřejmé, že stejně jako ostatní buňky našeho těla, potřebují i ty vlasové pro svůj vývoj správnou výživu. Aby mohly vytvořit pevný, odolný a lesklý vlas, je nezbytné zajistit jim přísun všech potřebných látek.

Vlas je v celé své délce tvořen odumřelými buňkami, které se ale tvoří ve vlasovém váčku, ukrytém ve spodní vrstvě kůže. Je to jediné živé místo vlasu, kde mohou vlasové buňky získat potřebnou výživu. Neustále zde vznikají nové a nové buňky, které nad sebe vytlačují buňky starší a odumírající, z těch se následně formuje vlasové vlákno. Klíčovým stavebním prvkem je přitom keratin. Čím více jej dokáže tělo vytvořit, tím jsou vlasy pevnější, lesklejší a odolnější proti mechanickému i chemickému poškození.

Menu pro vaše vlasy: Pro tvorbu keratinu je ze všeho nejdůležitější dostatečný přísun aminokyselin. Ty můžeme najít například v mase, vaječném bílku nebo vnitřnostech. Není výjimkou, že se stav vlasů a nehtů podstatně zhorší při dietě, kdy člověk omezí příjem právě těch potravin, které obsahují tyto potřebné aminokyseliny. Vliv na kvalitu vlasů mají také vitamíny biotin, vitamin B5 a B6. Z minerálních látek je potřeba dodat zinek, hořčík a vápník.

Existuje nějaké řešení? Není složité spočítat si, že kromě výživných látek se s potravinami dostane do našeho těla i velké množství energie. Pokud tedy nepracujeme fyzicky a tuto energii aktivně nespotřebujeme, může naše péče o vlasy končit u nenadálého tloustnutí. Jednou z možností jak vyřešit dilema krásné vlasy versus tukové polštářky je podle provozovatelů webu zařazení potravinového doplňku Capimin. Ten obsahuje pouze účinné látky a nezatíží naše tělo nadměrným množstvím energie. Jídelníček tak může být pestřejší bez nutnosti jíst velké porce jednoho druhu potravin.

Na závěr
Nabídku dalších výrobků z řady Dr. Zdravíčko najdete na www.drzdravicko.cz, pro informace týkající se zdraví a výživy jděte na www.galenus.cz.
(21. 3. 2011 | agrobac)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí