Pondělí, 06. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Práce není jen o znalostech v oboruPokud přemýšlíte o práci, tak možná berete jen ten zjednodušený pohled, že je celý tento proces jen o znalostech a vzdělání. Opak je ale pravdou. Znalosti a vzdělání v oboru, kde budete pracovat jsou jistě důležité, ale neméně důležité jsou i znalosti v jiných oborech. Leccos je o tom na Zif.cz

Přijímací pracovní pohovor, pojištění auta, finance: Zaměření od přijímací pracovní pohovorů, pojištění auta až po finance.
Vezměte si přijímací pracovní pohovor.Zde nestačí pouze ukázat, že máte patřičné znalosti v oboru, ale umíte i vystupovat, prezentovat se a víte, co znamená společenské chování. Za druhý bod jsou někdy potřeba i jisté finanční znalosti. To neplatí jen u vrcholových manažerů, ale i u dělníků v dílně.

Najdete tu například...
Takovémuto zaměstnanci může být například svěřen drahý stroj, takže je dobré mít základní znalost o pojištění proti chybě v zaměstnání. To samé platí, pokud máte například služební auto.

Poslední třetí bod je pro všechny stejný. Pokud svoji práci vykonáváte dobře, budete na konci každého měsíce dostávat peníze. A zde je již určitě potřeba nějaké finanční znalosti. Nejedná se jen o to, jak koupit chleba nebo zaplatit podnájem. Pokud máte nějaké peníze navíc, je vhodné je investovat. Nebo minimálně uložit na účet s výhodným úrokem.

A zde je již potřeba znát podstatu pojmu inflace, úrok, bankovní poplatky a další, abyste měli představu, jak se vám vaše zhodnotí.

Na závěr
Všem těmto tématům se věnuje web Zif.cz.
(20. 10. 2009 | registrace)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí