Neděle, 29. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Propagujte vaše podnikání zdarma a atraktivně www.looxee.comPresvědčte se na vlastní oči. Looxee.com vám všem nabízí atraktivní prostor pro vaši prezentaci a propagaci. A to úplně zdarma. Zajímá vás tento webový projekt více?

Looxee - Prezentujte se zdarma: Prezentujte své podnikání zdarma.
LOOXEE (z angl. „look and see“) je o portál vizuálních nabídek a firemních prezentací. Každá firma nebo podnikatel tady mají možnost zpropagovat se atraktivně, vizuálně a navíc celkem zdarma. Ulehčí vám to hlavně skutečnost, že si můžete nahrát svou vlastní vizuální nabídku, reklamní obrázek, prezentační video či animaci.

Příklady použití
Uživatelé v Looxee mohou tyto nabídky následně prohledávat, sdílet na sociálních sítích jako Facebook, komentovat, či ukládat mezi své oblíbené. Právě šíření na sociálních sítích se pro firmy jeví jako velká výhoda, protože uživatelé si nabídku posílají navzájem dále.

Vaši nabídku do Looxee zařadíte kdykoliv on-line a celkem jednoduše. Stačí trocha počítačových zručností. Jste li menší firma a nemáte žádný grafický materiál, můžete využít nadizajnované šablony, do kterých stačí vložiť obrázky či text. Navíc je Looxee výhodná pro menší firmy i díky tomu, že je Xpokarta optimalizována pro internetové vyhledávače, a proto vaši firmu najdou klienti nejen na Looxee, ale i na Google.

Máte li teda světu co nabídnout, neváhejte přidat svoji prezentaci na www.looxee.com.

Co byste ještě měli vědět
Chcete li se dozvědět o Looxee více, prohlédněte si toto video: http://www.looxee.com/XpoCard/internetova-reklama-prezentace-firmy-zdarma-evoluce-156842189.
(4. 10. 2010 | Looxee)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí