Středa, 21. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání | Vzdělání

Objevte SlideShare - YouTube pro prezentacePotřebujete publikovat své prezentace nebo naopak najít nějaké zajímavé prezentace jiných autorů? Zkuste SlideShare – největší komunitní web pro sdílení prezentací. Je velmi podobný YouTube, ale je tu jeden důležitý rozdíl – najdete tu prezentace, nikoli videa.

SlideShare: Web nabízející publikaci a prohlížení prezentací. Něco jako YouTube pro prezentace.
A jak přesně můžete web využít? Nejen že si můžete prezentace prohlížet nebo je sem nahrávat, ale také je můžete vkládat na své weby, do svých blogů, sdílet je veřejně nebo soukromě, komunikovat se členy SlideShare nebo si stahovat originální soubory prezentací. Základní účet je tu přitom zdarma a majitelé slibují, že to tak i zůstane.

Příklady použití
A jak to celé funguje? Jednotlivci i organizace sem nahrávají své prezentace (v PowerPointu - ppt, pps, pot a OpenOffice - odp, podporován je i formát prezentací v PDF) – a sdílejí tak své nápady nebo lákají pozornost ostatních ke svému byznysu. A každý zde může hledat prezentace, které potřebuje. Lze je nálepkovat, stahovat nebo vkládat do vlastních stránek.

Vše je velmi snadné – bez jakékoli pomoci tak můžete rychle začít s webem pracovat. Měli byste ale vědět, že uploadované prezentace by neměly být chráněny heslem, obsahovat makra a pokud budou obsahovat nějaké exotické fonty, nemusejí se texty převést úplně dokonale.

Maximální velikost jedné prezentace je 100 MB. Pokud vám to nestačí, zkuste zmenšit obrázky ve své prezentaci, případně ji rozdělte na více částí.

Pár poznámek na závěr
SlideShare představuje skutečně velmi dobrou a snadnou cestu k převodu vašich prezentací do webové podoby a k jejich dalšímu sdílení. Chcete-li tak dát světu vědět o svém produktu nebo službě, potřebujete nabídnout své prezentace svým studentům nebo prostě chcete jen ostatní pobavit nějakým vtipným nápadem v PowerPointu – zkuste sem zajít. Stojí to zato!
(15. 1. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí