Středa, 12. 08. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Oživte své fotografie: Udělejte z nich skvělé videoJe to naprosto jednoduché: Ve třech jednoduchých krocích nahrajete na web Animoto své fotografie, pak vyberete hudbu a nakonec necháte pracovat interní inteligenci Animota. Výsledkem bude video, v němž budou hlavní roli hrát vaše fotografie - ale nabídnou vám i vašim přátelům pohled, který vás určitě překvapí. A lze si celkem bez obav tipnout, že příjemně.

Animoto: Webová aplikace vytvářející video z fotografií.
I přesto, co Animoto dokáže, se k uživateli chová velmi vstřícně. Poté, co se během minuty zaregistrujete, můžete hned začít pracovat. I když je rozhraní webu v angličtině, jeho použití je snadné i pro člověka znalého pouze základů tohoto jazyka.

Najdete tu například...
Po již zmíněné registraci si můžete zvolit, jak dlouhé video chcete tvořit. Verze Animoto Short trvající do 30 sekund je zdarma, pro začátek je tedy vhodné zvolit ji. Tlačítkem Upload můžete do Animota nahrát své fotografie z počítače, druhé tlačítko - Retrieve - je nahrává z vámi vybraného místa internetu. Pak už stačí přidat texty (a nebo také ne, nejsou nezbytné), vybrat hudbu (a nebo nahrát nějakou z vlastního počítače) a práce je dokončena. Tedy alespoň ta vaše.

Po následujících několik minut bude pracovat server Animoto - a z vašich podkladů bude tvořit video. Fotografie na něm bude různě posouvat, zvětšovat, zmenšovat a aplikovat na ně další efekty - a výsledkem bude nepochybně docela zajímavé video. Nebo, chcete-li, velmi dynamická prezentace.

Pár poznámek na závěr
Animoto dokáže i z nudných rodinných fotografií vytvořit docela pěknou podívanou. A pokud vaše fotografie nejsou nudné - což si koneckonců myslíme asi všichni :-) - pak bude jistě výsledné video ještě o mnoho lepší.
(1. 12. 2008 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí