Pondělí, 13. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Elektrická vozítka TT Toys ToysTT Toys Toys je italská firma vyrábějící modely šlapacích a dnes již také elektrických autíček pro děti. Tato značka uspokojuje nároky rodičů a jejich dětí už přes více jak 30 let. Firma v současnosti vyrábí přes 30 modelů nejznámějších automobilových značek, jako například Alfa Romeo, Mercedes, Audi, nebo Ferrari.

Prckove.cz: Internetový obchod s dětským zbožím, diskusí pro rodiče, on-line chatem, fotogaleriemi dětí a hledání přátel.
Modely vyrábí buď jako autíčka šlapací, kde se ceny pohybují od 6 do 10 tisíc korun, a nebo jako autíčka na 6V či 12V baterie. V 6V skupině jsou k mání všechny modely, vyráběné jako šlapací, cena se zde pohybuje v rozmezí od 7 do 12 tisíc korun. Ve 12V skupině je asi 7 modelů v cenové kategorii od 12 – 17 tisíc Korun. Každé z těchto autíček splňuje všechny evropské bezpečnostní normy a je vyráběno pod souhlasem dané automobilky a dokonce ve spolupráci s jejich designéry a inženýry.

Najdete tu například...
Prckove.cz je internetový obchod s dětským zbožím a hračkami. Obchod se specializuje na kvalitní anglické kočárkové značky Mamas and Papas a Silver Cross, francouzského výrobce šlapacích autíček Baghera, italského výrobce šlapacích a elektrických autíček TT Toys Toys a německého výrobce kvalitního dětského nábytku a pokojíčkových sestav Geuther.

Co byste ještě měli vědět
V obchodě ale samozřejmě najdete velké množství dalších značek a výrobků v oblasti dětského zboží - houpadla, postýlky, doplňky, bezpečnostní prvky, odrážela, tříkolky, kočárky pro panenky, autosedačky, židličky, postýlky – toto a mnoho dalšího a dalšího. Dodací lhůty u zboží skladem jsou jeden pracovní den, u zboží na externím skladu 2-3 pracovní dny. Obchod je velmi dobře graficky řešený a přehledný, s velkým množstvím zboží zdokumentovaného originálními fotografiemi a kvalitními popisy.
(12. 10. 2009 | prckove)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí