Středa, 23. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Posílejte SMS zdarma do všech sítíPatříte k těm nešťastlivcům kteří mají na svém účtu od operátora dech beroucí částku za SMSky? Nebo k těm, kteří šetří kredit psaním SMSek bez mezer, protože rodiče pustí jen dvě stovky měsíčně na telefon? Nebo prostě jen k těm, kteří neradi píší na mikroklávesnici telefonu a raději pošlete SMS přes internet? Tak tohle je dobrá zpráva pro vás.

SMS maniak: Web pro posílání SMS zdarma do všech sítí v ČR.
Je tu SMSmaniak.cz - Nejrychlejší SMS zdarma do Vodafone, O2 i T-Mobile. Umí jen jednu věc, ale tu zvládá zatraceně dobře. Tou je posílání SMS na libovolné české mobilní číslo.

Příklady použití
V síti Vodafone můžete poslat až 760 znaků rozdělených do 5 SMS, zákazníci T-Mobile si musí vystačit s jednou SMSkou, což je 160 znaků a nakonec zákazníci O2 mohou použít pouze 60 znaků.

Po zadání předvolby dojde k detekci operátora a podle toho se určí počet znaků zprávy a také kontrolní kód, který bude potřeba opsat. Tento kód je převzat z bran operátorů. Pokud má příjemce přenesené číslo, SMSmaniak to po odeslání zjistí a je potřeba vybrat operátora a opsat nový kód. Lepší detekce změněného operátora zatím bohužel zřejmě neexistuje.

Brána SMSmaniak.cz je přehledná, jednoduchá a rychlá, nejste vázáni registrací a nejste v ničem omezováni.

A pokud se chcete pobavit posíláním SMS, navštivte www.smsfun.cz kde najdete přehledně seřazené nepřeberné množství SMSek pro každou příležitost. Příjemnou zábavu.

Co byste ještě měli vědět
Stejně jako na stránky smsfun.cz tak i na SMSmaniak.cz zavítají denně stovky lidí a všechno nasvědčuje tomu, že do budoucna bude toto číslo narůstat. Věříme že i vy se stanete spokojenými uživateli bezesporu praktického webu.
(13. 1. 2009 | Samlue)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí