Čtvrtek, 01. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zdraví a životní styl

Portál pro všechny rodičeMáte doma nezbedného školáčka či předškoláčka, roztomilé batole, anebo dokonce miminko? Že na svého nového člena rodiny teprve nedočkavě čekáte? Portál Rodičům.cz Vám toto čekání zpříjemní a slibuje, že vám pomůže dálkově vystudovat obor rodičovství!

Portál pro všechny rodiče: Máte doma nezbedného školáčka či předškoláčka, roztomilé batole?
Internetový portál Rodicum.cz je určený pro všechny rodiče zcela nezávisle na tom, jak mají velké děti. Každý si zde najde přesně tu kategorii, která ho zajímá. Těhotenstvím prenatálním vývojem miminka počínaje a obdobím dospívání konče.

Najdete tu například...
Na Rodicum.cz si můžete přečíst mnoho zajímavých článků plných osvědčených triků, cenných rad a doporučení, které Vám pomohou při nesnadném úkolu, kterým výchova dětí bezpochyby je. Jistě Vás zaujme také způsob, jakým jsou texty napsány. Vaše oči potěší atraktivní a originální fotografie.

Moderní rodina ocení průvodce. Tento portál je vlastně praktický průvodce, který ocení všichni členové moderní rodiny. Nepředstavuje pouhé vodítko při výchově dětí a usměrňování mezilidských vztahů. Poskytne vám konkrétní návody, jak si s dětmi hrát, jak s nimi jednat, nebo jak jim zařídit pokoj. Inspirace z oblasti bydlení jde i za hranice dětského pokoje. Jak by také ne, když útulný domov je nezbytným zázemím správně fungující rodiny! A kde se dobře vaří, tam se dobře daří. Proto zde najdete také recepty, co dětem (a nejen jim) dobrého a zdravého uvařit. Společné stolování rodinu utužuje!

V kategorii těhotenství se nám kromě Zajímavostí ze světa těhulek líbil čtyřicetidílný seriál Těhotenství týden po týdnu, který budoucí maminky citlivě provádí celým obdobím, od oplodnění vajíčka, až po odjezd do porodnice. Je prakticky zaměřen, radí maminkám, jak zvládnout těhotenské obtíže, a přitom si vychutnat všechny radosti, které se sebou tento stav přináší.

Na seriál o těhotenství plynně navazuje seriál První rok života miminka, který má být oporou všem novopečeným maminkám. Poradí, jak miminko utišit, čím je krmit, jak přispívat k jeho rozvoji, nebo, jak připravit starší sourozence na jeho příchod.

Na závěr
Také ostatní články o miminkách jsou zajímavé. Dozvíte se například, jak a kam vyrazit s nemluvnětem na dovolenou, stejně jako, co mu zabalit se sebou, nebo jaká jsou oblíbená jména pro miminka.


(29. 12. 2010 | chavesak)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí