Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Online nakupování: Jak zde ušetřit?Za poslední roky si již mnozí z nás zvykli na nakupování na internetu, vytratily se počáteční obavy týkající se kvality, spolehlivosti služeb a reklamací. Eshopů jsou dnes v České republice tisíce, nabízející skutečně už všechno možné zboží – ať už jsou to mobily, fotoaparáty, elektronika, domácí spotřebiče, či třeba oblečení, parfémy nebo dětské pleny. Jak najít nejvýhodnější nabídku?

Monitor.cz: Srovnání cen v eshopech.
Ač se to nezdá, ceny jsou často velmi rozdílné a i na jednom nákupu lze ušetřit tisíce, pokud víte jak. Zmíněné rozhodování vám velmi usnadní tzv. „srovnávače cen“, ke kterým patří například Monitor.cz (http://www.monitor.cz). V klidu si zde vyhledáte produkt o který máte zájem a jedním kliknutím porovnáte nabídky od mnoha eshopů současně.

Příklady použití
Zjistíte kde mají toto zboží nejlevněji, prohlédnete si hodnocení eshopu od ostatních uživatelů či shlédnete vývoj ceny v čase. Samozřejmostí pak jsou služby jako zasílání upozornění na email v případě, že se cena produktu v budoucnu dostane pod určitou vámi nastavenou hladinu.

Tyto „srovnávače cen“ jsou v dnešní době již nenahraditelnou součástí nákupu zboží po internetu. Pokud vás tedy zajímá výhodný nákup a ušetření peněz.

Co byste ještě měli vědět
Monitor.cz navštíví měsíčně okolo 130.000 reálných uživatelů. I při online nakupování je rozhodně třeba porovnat dostatečné množství nabídek, abychom objevili tu nejvýhodnější.


(4. 9. 2009 | ondrej.hloupy)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí