Středa, 21. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání | Obchod a služby

PaySec: Levnější nakupování s dopravou zdarmaJiž půl roku funguje na českém trhu internetový platební systém PaySec provozovaný Československou obchodní bankou. Právě nyní, před Vánoci, přichází se speciální nabídkou – ve vybraných obchodech dostanete při platbě PaySecem slevu nebo třeba dopravu až do domu zdarma.

PaySec: Platební systém na českém internetu
Pomocí předplaceného konta (elektronické peněženky) PaySec můžete v reálném čase platit na on-line aukcích či za služby, obsah a zboží u obchodníků, kteří mají svůj systém na PaySec napojený. On-line platby přes Konto PaySec lze realizovat i mezi běžnými uživateli, nikoli jen u obchodníků. Výhodou je, že přitom své osobní údaje ani číslo kreditní karty nevystavujete žádnému nebezpečí a transakce proběhne on-line během okamžiku.

Příklady použití
Seznam webů, na kterých lze nyní PaySec použít, je již dnes poměrně široký. Je jich více než 120. Patří k nim například 123shop.cz, Aukro.cz, BileZbozi.cz, České dráhy, FotoExpert.cz, Hotely.cz, Letuska.cz, Mironet.cz nebo Patro.cz.

Od 10. listopadu 2008 mohou všichni zákazníci PaySecu využít předvánoční akce "Mrazivé vánoční slevy vám přináší PaySec". Vybrané e-shopy v tomto období nabídnou uživatelům PaySecu slevy na nákup a další výhody, například dopravu až domů zdarma.

„Platba přes PaySec je rychlejší než bankovní převod, dá se využít v e-shopech i mezi samotnými uživateli. Zákazníci ocení slevy a výhody při nákupech, a potěší je jistě i to, že nyní jsou veškeré platby PaySec mezi uživateli zcela bez poplatků,“ vypočítává hlavní výhody Leila Goulliová, ředitelka projektu PaySec.

Co byste ještě měli vědět
Založení PaySecu probíhá on-line a trvá pár minut, stačí mít účet u kterékoli české banky, e-mailovou adresu a mobilní telefon. Nabíjet PaySec je možné platební kartou nebo převodem z běžného účtu. Zaplatit s ním je možné okamžitě a bez čekání. Placení přes PaySec je zcela zadarmo, bezpečnost je zajištěná pomocí hesla a ověřovací SMS zprávy.
(26. 11. 2008 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí