Pondělí, 28. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání | Úřady a instituce

Bez hotovosti: Platební karty ve vašich službáchV dnešním světě je téměř nemožné se pohybovat po světě bez možnosti provést bezhotovostní platbu. K nakupování se čím dál více používají bankovní převody nebo jiné formy plateb, kde nefigurují skutečné bankovky. Zde představovaný web se věnuje právě bezhotovostním platbám.

Platební karty: Web věnovaný debetním i kreditním kartám i dalším bankovním produktům.
Při zřizování se setkáme se spoustou neznámých pojmů. Kvůli stručnosti se většinou používají anglické slova. Co to může být třeba kontokorent? Jaké jsou druhy? Co je potřeba k zřízení? Jak to vše snadno a pohodlně zjistit? Zde je náš tip.

Příklady použití
Na informace v bance je těžké se spolehnout, protože je vás zprostředkovávají pouze z jejich úhlu pohledu. Naštěstí s rozvojem internetu není vůbec se k tomuto druhu informací těžké dostat.

Pokud hledáte podrobné vysvětlení všeho neznámého a nového, může pro vás být web platebnikarty.org vysvobozením.

Dočtete se tu o platebních kartách, ale třeba i o placení na internetu: "S nástupem nakupování na internetu a rozvojem eshopů vznikl i fenomém alternativních platebních systémů. Mezi jeden z nejznámějších a nejdůvěryhodnějších můžeme zařadit PayPal."

Na závěr
Posuňte své možnosti a používejte k placení nejmodernější způsoby. Užívejte si života naplno a nezatěžujte se zbytečnostmi, jako je třeba neustálá kontrola hotovosti ve vaší peněžence. A nechte si poradit.
(19. 6. 2009 | registrace)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí