Čtvrtek, 16. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Nová plastová okna?Plastová okna a plastové dveře by měly být kvalitní. Ty, které jsou nabízeny na následujících webových stránkách, kvalitu slibují. Dodavateli jsou německý Salamander, Aubi Siegenia a jiní. Plastová okna a dveře se vyrábí výhradně v ČR.

Nová plastová okna: Plastová okna a plastové dveře s kvalitou.
Společnost působí na českém trhu plastových oken a dveří od roku 2002. Za tu dobu se vypracovala na jednoho z předních dodavatelů oken a dveří. Při výrobě plastových oken se podle jejích zástupců klade důraz na kvalitu použitých materiálů.

Jeden příklad za všechny
Používané profily patří mezi nejmodernější výrobky na světovém trhu. Nabízíme vyzrálou řadu výrobků, novátorskou výrobní technologii, moderní normy kvality a širokou paletu profilů a barev.

Podle firemní filozofie „Náš zákazník, náš pán“ je zákazník na prvním místě. "Jsme připraveni najít plastová okna na míru a docílit tak vaší naprosté spokojenosti.

Plastová okna vám zednicky začistíme, namontujeme i demontujeme a rádi zařídíme i likvidaci starých oken. Dále nabízíme zkušenosti a profesionální přístup, objemové slevy a výhodné ceny. Servisní služby po prvních třech měsících považujeme za samozřejmost, a tudíž je zařizujeme zdarma. Jako jediní v České republice nabízíme na plastová okna záruku 40 let," říkají zástupci firmy.

Potřebujete nová plastová okna ve svém rodinném či panelovém domě? Požadujete profesionální přístup, 24 hodinovou pohotovost a kvalitní práci? Potom zkuste firmu Oknoplastik a její web.

Co byste ještě měli vědět
Je tu široký výběr typů skleněných výplní, 4 typy skel (protisluneční, se zvukově izolačními vlastnostmi, nerozbitná a s tepelnou ochranou), skvělé izolační vlastnosti (žádné zbytečné tepelné úniky), kvalitní pokovená folie ARGON (žádné problémy s orosením při 0°C, sražení vody až při 48°C), odolnost proti větru (vydrží silné nápory větru i při tlaku vyšším než je 1200 pa).
(31. 7. 2009 | LumicekL)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí