Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Penzion M - Ubytování na Vranovské přehraděPěkné rodinné ubytování přímo v centru Vranovské přehrady nabízí Penzion M. Ubytování v plně vybavených pokojích a bungalovech se sociálním zařízením, kuchyňkou. K dispozici je dětské hřiště a koutek, půjčovna kol. Koupání 60m, restaurace, rybaření. A řada informací je na jeho webu.

Ubytování na Vranovské přehradě: Ubytování na Vranovské přehradě v rodiném Penzionu M.
Z penzionu je snadno možno navštívit hrad Bítov, zámek Vranov n. Dyjí i další místa. Penzion M stojí nad pláží Vranovské přehrady na okraji lesa, obklopen zelení s krásnou vyhlídkou na přehradu. Nabízí ubytování ve 2, 3 a 4lůžkových pokojích s možností přistýlky, v oploceném areálu, neplaceném parkovištěm, který zaručuje návštěvníkům nerušený pobyt v krásném prostředí Vranova.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Na webu jsou podrobnosti: Součástí rekreačního areálu Penzionu M je restaurace s venkovní terasou a vinárnou Skleník, kde nabízíme pořádání společenských a firemních akcí, rauty, narozeninové oslavy,degustace vína, snídaně, polopenze, plné penze. Na přání opékaní selete, ovarová kolena,grilované speciality,živá hudba.

Hosté mají k dispozici venkovní posezení, ohniště, dětský koutek a hřiště (pískoviště, houpačky), na recepci půjčovnu sportovních potřeb a jízdních kol, možnost uschování vašich jízdních kol, parkování vozidel a autobusů přímo u penzionu v oploceném areálu.

Pro nejmenší má k dispozici dětskou postýlka, peřinku, vaničku a hračky. V případě potřeby je možné zapůjčit žehličku a žehlící prkno.

V areálu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu

Penzion M má vlastní recepci kde si lze po předchozí domluvě zajistit různé výlety s celodenním programem, případně návštěvu vinného sklípku s ochutnávkou výborných moravských vín.

Pro milovníky historie je zámek Vranov nad Dyjí, hrad Bítov, Cornštejn, Frejštejn, Jaroměřice nad Rokytnou, Nový Hrádek. Techniky zaujmou expozice v Přímětickém muzeu vynálezce bleskosvodu Prokopa Diviše, muzeum jízdních kol v rakouském Retzu, Veterán Tatra muzeum v Bítově.

Virtuální prohlídka Penzionu M je na internetových stránkách.

Co byste ještě měli vědět
A nechybí akce pro hosty - 3 hodinová plavba lodí po Vranovské přehradě s živou hudbou za cenu 66 Kč/osobu. Děti do 6 let plavba zdarma.
(8. 7. 2010 | FormanZ)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí