Úterý, 27. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Cestování

Ubytování v penzionu ve ŠpindluHledáte pohodové celoroční ubytování pro svou zimní, či letní dovolenou v Krkonoších? Pak možná rádi zavítáte do pensionu Luky Špindlerův Mlýn. O něm i o jeho webu tu dnes bude řeč.

LUKY PENSION Špindl: Celoroční ubytování pensionu ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších.
Špindlerův Mlýn nabízí pro své návštěvníky řadu vyhledávaných atrakcí, jako jsou např. sáňkařská dráha, bobová dráha s celoročním provozem, aqvapark a bazény, kryté a venkovní tenisové dvorce, squash, bowling aj. Kvalitní levné ubytování v Krkonoších přímo láká k pěší turistice a cykloturistice s množstvím kvalitních cyklostezek.

Najdete tu například...
Pension Luky Špindl nabízí ubytování v Krkonoších od roku 1998. Svou polohou přímo ve Špindlerově Mlýně, poblíž sjezdovek Medvědín a Svatý Petr, vybízí k návštěvě milovníky sjezdového lyžování, ale také běžkaře, kteří využijí přilehlé běžecké stopy v areálu Horní Mísečky. Letní a podzimní hosté, kteří navštíví Špindl, spojují turistické vycházky s návštěvou zábavních podniků.

Zastávka SKIBUSU Špindl (pro majitele skipasu zdarma) je 100 m od pensionu. Penzion Luky Špindl pro vás připravil dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek a vícelůžkové apartmány s malými kuchyňskými kouty. Všechny jsou vybaveny WC, sprchou či vanou s fénem na vlasy, pokojovým trezorem, TV a satelitem. Lyžárna je vybavena vysoušečem bot.

V ceně ubytování v penzionu je snídaně, parkování jednoho vozu na pokoj, wi-fi připojení na internet, rekreační poplatky a při týdenním pobytu také sauna.

Penzion rovněž zajišťuje pronájem garážového stání. Pro podávání snídaní a příjemné večerní posezení s občerstvením je pro vás připravena útulná jídelna.

V letních měsících můžete využít posezení na zahrádce penzionu. Podrobné informace vás čekají na pensionluky.cz.

Co byste ještě měli vědět
Na webu pensionu je i aktuální ceník.


(13. 4. 2010 | norman)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí