Pátek, 27. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zdraví a životní styl

Parfémy Elizabeth Arden na dosah rukyFirmu Elizabeth Arden založila Forence Nightingale Grahamová, kanadská Američanka britského původu. Říká se, že si vypůjčila jméno z tehdy velmi známé knihy Elizabeth a její německá zahrada. Svůj vlastní salón krásy si otevřela na Páté avenue.

Laparfums.cz: Prodej parfémů a vůní, mj. i Elizabeth Arden, články a zajímavosti o parfémech, včetně historie parfémů.
Úspěšná obchodnice Miss Ardenová: Ve velmi krátké době uvedla její firma na trh větší množství kosmetických přípravků než kterýkoliv jiný výrobce. V roce 1932 představila první řadu rtěnek nejrůznějších odstínů, vlastnila Grahamova 29 obchodů po celém světě. Byla to neúnavná žena, která v sobě měla vášnivé zaujetí pro detail. Před svou smrtí v roce 1966 získala ocenění od britské královny i od královny matky. Dožila se 83 let.

Zpočátku firma prodávala parfémy jiných značek, její vlastní se začaly vyrábět od roku 1922 a vyznačovaly se vůní květin, zejména růží a lilie. O několik let později představila Elizabeth Arden velmi úspěšnou vůni Blue Grass, která se těší své oblíbenosti dodnes. Název parfému měl připomínat její domov ve Virginii s výhledem na stáda koní.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Po vůních Elizabeth Arden touží sběratelé flakonů - a vy je uvidíte v nabídce webu. Z mnoha parfémů třicátých a čtyřicátých let se musíme zmínit o dvou v Baccaratových skvostných flakonech – nyní usilovně vyhledávaných sběrateli flakonků. Patří mezi ně flakon vůně Cyclamen ve tvaru vějíře, na němž byla snímatelná, pečlivě ozdobená brož a It´s You, kde flakon je jakoby nabízený křišťálovou rukou. Společnost uvedla na trh se přes padesát parfémů.

Značka Elizabeth Arden je věčná: Když Elizabeth zemřela, skončily i vztahy její rodiny se společností, kterou koupil farmaceutický gigant Eli Lilly and Co., který vnesl do podniku nové technické vybavení. Následoval mnoho postupných změn ve společnosti. V roce 1970 měla firma velmi úzké svazky s House of Chloé v Paříži a prominentním návrhářem Karlem Lagerfeldem, který byl vůdčí osobností při představování parfému Chloé and KL.

Vůně od Elizabeth Arden jsou stále populární a vyhledávané.

• Parfém Red Door obsahuje extrakt s bohatými květinovými tóny, který je ukryt v průzračném falkonu s červeným, vkusně připevněným uzávěrem

• Sunflowers propagovaný jako „oslava života“ získal první cenu a je určen mladším ženám pro letní dny

• 5th Avenue se za poslední roky stal velmi populárním a prodávaným ženským parfémem. Má klasicky elegantní styl v moderním aranžmá a návrh flakonu byl inspirován mrakodrapem v New Yorku

Další z řad parfému od Elizabeth Arden:

• Green Tea

• Ardenbeauty

• Provocative Woman

• 5th Avenue Night

Co byste ještě měli vědět
Ať zvolíte romanticky květinovou vůni Red Door, nebo dáte přednost elegantní 5th Avenue, vždy na vás čeká parfém s pečlivě vybraným složením a s dlouhou minulostí.
(10. 8. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí