Středa, 28. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby | Zdraví a životní styl

Parfémy Armani - pro ženy i pro mužeMilujete luxusní módu? Chodíte ráda dobře upravená? Svět módy je ale tak rychle pomíjivý a to co je dnes in, už za rok neplatí. V čem se ale budete stále cítit luxusně je nepochybně vůně od mistrovské značky Georgio Armani. Vstupte do módního domu s mistrem parfumérem, který tvoří vůně vyznamenané nejvyššími cenami.

Laparfums.cz: Prodej parfémů, vuní a dárkových sad. Články o zajímavostech a historii parfémů.
Georgio Armani je mistrem vůní. Kdybychom sestavovali pořadí prominentních světových módních návrhářů obleků a doplňků pro muže a ženy, musíme do tohoto týmu bez zaváhání zařadit Giorgia Armaniho. Narodil se v Piacenze v severní Itálii, ale základnu má ve velkém módním italském centru v Miláně, kde také předvedl svou první kolekci.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Parfémy Armani je styl a kvalita. Tolik si přejete kvalitní vůni, ale nevíte kde vzít jistotu, že je to opravdu ta pravá? Jestliže jen malinko znáte Armaniho styl, víte, že vždy vybírá pouze ty nejkvalitnější materiály. Ve vůních tomu není jinak. V roce 1982 představil Armani svůj první dámský parfém Armani – pronikavě zelený s náporem vůně květů v krásném, osmihranném flakonu.

Po deseti letech následoval parfém Gio s vůní čerstvého ovoce a květin, který získal ocenění FiFI za nejlepší dámskou vůni v roce 1993. Jednoduchý tvar flakonu je výrazem Armaniho motta Méně je více. Další parfém, který získal prestižní ocenění je Acqua di Gio, která evokuje pocity letního dne ve Středozemní.

Parfém Armani je dokonalým dárkem i pro muže. Také milujete dárky, které udělají radost? Proč nedarovat něco, co udělá radost i vám? Rozmazlete svého partnera kvalitní vůní, která podtrhne jeho šarm. Parfém Armani pour Homme je úžasný k obleku i k džínům, s tímto parfémem jednoduše nelze udělat chybu.

Další parfémy od značky Armani:

• Sensi

• Mania

• Black Code

• Diamonds

• Emporio City Glam for Her

• Acqua di Gio

• Attitude

• Emporio She

Ať už dáváte přednost jemně květinové vůni, nebo smyslné eleganci, rozhodněte se pro tu správnou značku. Armani je zárukou kvality a luxusu. Ať zvolíte jakýkoliv Armaniho parfém, máte jistotu, že si vybíráte vůni, která není pomíjivá, která vás může doprovázet každý všední den i v nezapomenutelných chvílích.

Na závěr
S parfémem Armani si nekupujete vůni, ale nové a nezapomenutelné zážitky. Stačí si ho jen koupit.
(30. 6. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí