Sobota, 08. 08. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Web s kalendáři: Máte teď příliš mnoho plánů?Letní období, je obdobím, kdy se vám ozývají mnozí přátelé a zvou vás na menší nebo větší akci. Volné dny se vám rychle plní, jeden za druhým a za chvíli se už neorientujete, komu jste co slíbili a kam se vlastně ten „příští“ víkend jede. Nejlepší variantou, jak si toto všechno evidovat a nezapomenout ani v práci je stolní kalendář. Máte jej celý dopřed sebou a i když vám někdo zavolá, jak jste na tom například za tři týdny, nic vás nerozhodí.

Aaapapir: Prodej a velkoobchod kalendářů, diářů, reklamních ručníků a dalšího sortimentu.
Pamatujete si bez kalendáře vše? Víte, jak to chodí. Venku se udělalo hezky a všechny to láká na výlety, chalupy anebo do přírody. Nejednou vám v práci zazvoní telefon, ve kterém se dozvídáte termín další skvělé akce s přáteli, jež jste dlouho neviděli. Jenže před třemi dny volal zase někdo jiný a máte pocit, že se vám termíny kryjí. Samozřejmě jste si to nikam nenapsali a tak je nyní jen na náhodě, jestli to vyjde. Bez kalendáře, anebo diáře nemáte již šanci si to pamatovat, jelikož toto je už cca pátá věc, na kterou jste byli pozváni. A co teprve vaše dovolená? Ta se vám do těchto plánů vejde? Na jednu hlavu je toho, navíc v práci opravdu moc.

Jeden příklad za všechny
Řešením je stolní kalendář. Obecně v zaměstnání trávíme nejvíce času, takže je na místě, abyste si takovéto věci evidovali právě, v práci. Samozřejmě, že se hodí, když už jste si pořídili stolní kalendář, evidovat rovnou všechno ostatní a mít tak dokonalý přehled o všem důležitém. Kalendář je opravdu dobrý pomocník. Ty nejdůležitější data je samozřejmě vhodné zapsat si i do vašeho diáře, aby se vám pak nestalo, že to budete mít sice ve svém stolním kalendáři, ale ten s sebou stále nenosíte. Ani PC a svůj pracovní Outlook s sebou nemáte všude.

Stolní kalendář si navíc můžete vybrat s tématikou, kterou máte rádi, nebo je to vaše hobby. Anebo právě stolní kalendář s turistickou tématikou by se pro vás hodil nejlépe. Ať už jste fanda do automobilů, nebo fanynka do cyklo výletů, určitě si vyberete. Takto bychom, vám mohli vyjmenovat mnoho druhů a to i nástěnných kalendářů. Jedno je jisté, vybere si opravdu úplně každý.

Co byste ještě měli vědět
Je dobré spolehnout se na klasický papírový kalendář, jednak se vám nikdy nevypne, nezformátuje, ani jinak nepoškodí, tedy pokud nenastane skutečná pohroma, ale ta by neuchovala ani data ve vašem PC. Takže nyní už máte s klasickým kalendářem dokonalý přehled co a kdy se děje a Vy tak přesně víte, komu můžete přislíbit účast a kam se vydáte. Je to dobrý pocit, zase jednou vědět jak to bude. Nejhorší je přece tápání v čase a nevědět co si kdy můžete dovolit. Plánovat a vymýšlet se dá s kalendářem a diářem dlouho dopředu. Už Vás nic nepřekvapí.
(14. 7. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí