Úterý, 02. 06. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Kolik palet vám projde měsíčně skladem?Prodáváte, nebo distribuujete mnoho zboží, jste významným odběratelem zboží? Pracujete s paletami? (Palety se využívají na přepravu zboží, ať už vnitrostátní, nebo mezinárodní.) Potřebujete rychle palety? Pak je tento web právě pro vás...

Europal Tůmovka: Vyrábí, opravuje, vykupuje a prodává Euro palety, standardní palety.
Tak a je to tady. Významná zakázka se potvrdila a kde teď hned narychlo sehnat dostatečný počet palet. Ve skladu jich máte dost, jenže více jak polovina z nich je poškozená a pro dopravu vašeho zboží nevhodná. Začíná horečné improvizování, jak tento problém vyřešit a kde sehnat dostatečný počet palet a zároveň za ně neplatit příliš, kéž by byl nějaký paletový servis nonstop. Navíc je pět odpoledne a času nezbývá mnoho, kde by vám ještě braly telefony. Na email se už ani nespoléháte, jelikož kdo by takto večer, před odchodem domů, se ještě obtěžovat, vyřídit vaší poptávku. Klasika, když zrovna něco důležitě potřebujete.

Najdete tu například...
Paletový full servis nonstop: Naštěstí existuje firma, která vám opravdu umí pomoci. Nonstop paletový dispečink, který můžete kontaktovat, s vámi okamžitě vyřeší vaše problémy. Zajistí dopravu, dovoz, případnou výměnu poškozených palet. Stačí jeden telefon a během krátké chvíle pomoc už je na cestě. Zaradujete se, že konečně někdo pochopil, že i v obchodě je občas třeba postupovat jako při záchranné akci a našli jste někoho, na koho se můžete kdykoli obrátit. Paletový full servis nonstop vám poskytne:

• Prodej palet

• Opravy palet výměnou

• Výroba palet

• Doprava palet

• Výkup palet

A kde tento servis najdete? Samozřejmě na stránkách, ke kterým se váže tento článek.

Vždy dokonalý paletový servis: Ode dneška by se vám s paletovým servisem nonstop nemělo stát, že byste měli jakýkoli problém s paletami. "Vždy jich budete mít dostatek, když to budete potřebovat. Vždy budete mít opravené palety, když se vám nějaké poškodí. Vždy se zbavíte nadbytečných palet a finanční prostředky, které v nich budete mít uloženy, budete moci mnohem efektivněji využít. Takové spolehnutí se samozřejmě i odrazí na vašich zakázkách a spokojenosti vašich zákazníků," slibují provozovatelé.

Co byste ještě měli vědět
Spokojenost vašich zákazníků je ovlivnitelná úplně vším, včetně palet, o tom není sporu. I díky paletovému nonstop servisu, si dokonale pojistíte spokojenost svých zákazníků, bez nich by přece vaše firma nemohla fungovat.
(16. 7. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí