Pátek, 25. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Dřevěné palety, pomocník na cestáchDenně křižují vnitrostátní i zahraniční cesty nákladní vozy a kamiony s nejrůznějším zbožím. Odesílatelé, příjemci i samotní dopravci chtějí, aby zásilky byly doručeny nejen včas, ale především v bezvadném stavu. Dřevěné palety svým posláním a charakterem přispívají právě k bezpečnosti a snadné manipulaci s nákladem a stávají se tak neocenitelným pomocníkem na cestách. Dnešní web-tip je právě o nich.

Europal Tůmovka: Prodávají, vykupují a vyrábějí palety, EUR palety, standardní palety i dřevěné palety.
Dřevěné palety pro všechny: Pohybujete se především doma nebo v cizině? Mají dřevěné palety úplně pro všechny. Pro tuzemskou dopravu jsou vhodnější standardní palety, zvláště pak, když se vám palety nevracejí nebo jde o nepravidelné zásilky. EUR palety zase více uplatníte na mezinárodních cestách, všechny odpovídají nutným certifikacím jakosti. Podívejte se do sekce Informace o paletách – dřevěné palety.

Jeden příklad za všechny
Dlouhá životnost je velká výhoda: Skvělé podmínky pro přepravu a manipulaci jsou velmi zásadní. Zvyšuje se tak bezpečnost nejen výrobků, ale rovněž lidí. Standardní dřevěné palety mají rozměr 1200 x 800 mm a nosnost 1500 kg, přičemž mohou být až tři plně naložené palety na sobě. Kapacita je tedy úctyhodná. Dřevěné palety jsou světlé nebo tmavé. Dlouhá životnost je velkou výhodou. Prohlédněte si dané webové stránky.

Důraz kladou na kvalitu dřevěných palet: Spokojenost zákazníka je vždy zásadní. Podstatný důraz proto kladou na kvalitativní stránku. Dřevěné palety vyhovují všem jakostním požadavkům. Dodací lhůty jsou velmi krátké a cenová hladina se pohybuje v rozumné míře.

Na závěr
Neváhejte je kontaktovat se svými dotazy. Slibují, že vám vyjdou maximálně vstříc.
(21. 11. 2009 | exjakub)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí