Neděle, 20. 09. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Desítky on-line her čekají jen na vásMáte-li chuť si občas zahrát nějakou novou hru - a nemáte náladu ji odnikud stahovat nebo instalovat, pak určitě zamiřte na webové stránky OnlineHry.biz. Najdete tu totiž přehledně setříděné on-line hry nejrůznějších žánrů. Stačí si nějakou vybrat, kliknout na ni a začít hrát. Ke každé hře je připojen stručný popis, případně komentáře uživatelů. I s tipy, jak hrát a vyhrát.

OnlineHry.biz: Rozcestník on-line her na internetu
Hry jsou rozděleny do 17 základních kategorií, ke kterým patří například Adventury, Akční, Logické, Skákací, Sportovní nebo Závodní. Vybrat si můžete také nejnovější, nejhranější nebo nejoblíbenější hry.

Najdete tu například...
Zahrát si můžete třeba hru Robokill Trainer, která má opravdu velmi pěknou grafiku. Na OnlineHry se o ní mimo jiné dočtete: „Budete muset procházet různými místnostmi, ve kterých na vás budou čekat nepřátelé. Za získané peníze si můžete pořídit lepší zbraně.“

Dáváte-li přednost logickým hrám, můžete si vybrat zase třeba Around The World. OnlineHry o ní mimo jiné říkají: „Vaším úkolem přehazovat kameny tak, aby se části předmětu umístěné v herním poli dostaly pryč. Kameny pohybujte tak, aby minimálně tři kameny stejné barvy vytvořily vodovnou nebo svislou řadu a zmizely...“

A na výběr je i z řady strategických her. Jedním z příkladů je i hra Feudalism. Pochopení pravidel je trochu složitější (alespoň pro někoho, kdo si chce v rychlosti střihnout jednu krátkou hru), ale naštěstí ve hře nechybí tutorial, který vás jejími pravidly provede.

Co byste ještě měli vědět
Web OnlineHry.biz nabízí skutečně poměrně zajímavý výběr her - ale ti uživatelé z české republiky, kteří zatím nepronikli do tajů anglického jazyka, mohou mít trochu problém s tím, že zastoupené hry jsou převážně právě v angličtině. Na druhou stranu je třeba poznamenat, že při hraní řady z nich se dá obejít bez znalosti jakéhokoli jazyka (a je třeba jen umět přečíst nápis na tlačítku Start).
(27. 11. 2008 | petask)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí