Pátek, 02. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vzdělání | Zdraví a životní styl

Omalovánky pro děti - online i k tiskuVybarvování omalovánek patří k oblíbené zábavě mnohých dětí, a proto oblíbený magazín JáRodič.cz přináší první ze série omalovánek. Jsou samozřejmě zdarma a obrázky si v nich lze vybarvit přímo na počítači nebo si je vytisknout na tiskárně.

JaRodic.cz - Omalovánky: Omalovánky pro děti, jsou vhodné i k vytisknutí. Od oblíbeného magazínu pro rodiče.
Protože se počítá s tím, že ne všichni rodiče jsou odborníky na počítače, práce s omalovánkami je snadná. Stačí jen najet ukazatelem myši na omalovánku, kliknout štětcem – ve který se ukazatel myši promění – na vybranou barvu z palety (dole pod obrázkem) a pak myší vybarvit kousek omalovánky.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
První omalovánky je zaměřená na květiny a je tedy vhodná pro všechny děti. Ty mohou při vybarvování pozorovat, jak pod jejich rukama z černobílých tvarů najednou vznikají nádherně barevné květy.

Omalovánky jsou připraveny i pro vytisknutí, a to jak když jsou nevybarvené - a děti je pak mohou vybarvit na papíře - tak vybarvené - pro uschování výsledného obrázku. Všechny funkce omalovánek jsou zdarma.

Co byste ještě měli vědět
Omalovánky jsou pro mnoho dětí radostí. Současně přinášejí i poučení a zábavu. A pokud si hotovou omalovánku vytisknete, dítě si s ní může ozdobit pokojíček.
(22. 3. 2010 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Omalovánky online
Krásné omalovánky online najdete i na webu http://omalovanky.info/online-omalovanky :) Omalovánky k vytisknutí také přímo na stránce http://omalovanky.info/
Pěkné
Pěkné omalovánky. Nic složitého, ale výsledek je hezký. A díky bohu žádný komix.

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí