Středa, 12. 08. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Vývoj webu

Získejte peníze za odkazy. Nebo odkazy za peníze.Chcete si svými stránkami vydělat nějaké peníze navíc? Zkuste prodávat textové odkazy. Je to pro vás moc komplikované? A co když potřebujete zlepšit svou pozici ve vyhledávačích pomocí zpětných odkazů? Jak je dostanete? V obou případech jsou tu pro vás služby BackLinks.com.

BackLinks.com: Koupí od vás odkazy na vašich stránkách – prodáte-li je. A prodají vám odkazy, pokud je potřebujete.
Web slibuje, že najde kupce pro odkazy na vašich stránkách, bude je spravovat a zprostředkuje vám platby ve výši 50 % částek zaplacených jejími klienty. A pokud odkazy potřebujete – pak je tu samozřejmě koupíte. Využitím prostředníka si ušetříte starosti se zprostředkováním odkazů i se souvisejícími platbami.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Pokud se rozhodnete službu využívat, můžete odfiltrovat odkazy, které se na vašich stránkách nemají objevit. Stačí jen potvrdit kategorie odkazů, které jsou pro vás vhodné. Můžete rovněž ovlivnit, jak budou odkazy vypadat, například jejich barvu, velikost a podobně. Částky za odkazy jsou pevně definované a činí od 50 centů do 75 amerických dolarů měsíčně.

„Naše databáze obsahuje tisíce různých webových stránek s PageRankem od jedné výš, kam můžete umisťovat svoje odkazy,“ říkají vlastníci stránek BackLinks.com. „Můžete zde vyhledávat podle Google PageRanku, kategorie, typu stránky a dokonce i podle země.“ Slibují přitom, že se vaše odkazy objeví na vybraných stránkách okamžitě, bez zbytečných zdržení. A ceny? Od jednoho do 150 amerických dolarů měsíčně.

Na závěr
Vždy samozřejmě stojí za to zvážit, zda chcete opravdu linky nakupovat a prodávat. Pokud se rozhodnete říci na takové nabídky Ano, pak pro vás může být web BackLinks.com dobrou volbou.
(9. 2. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Platí
Jj, platí. Měsíčně mi chodí pár stovek $$$ :)
Zkušenosti
Máte s nimi někdo nějaké zkušenosti? Platí do Česka? A platí vůbec?

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí