Sobota, 28. 11. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Obchod a služby

Oddlužení u Asterie - splácejte své dluhy ve Švýcarsku!Společnost Asterie, jejímž hlavním oborem činnosti je oddlužení, funguje na českém trhu již více než dva roky. Byla založena začátkem srpna 2007. O rok později, v listopadu 2008, se stala Asterie také registrovanou pracovní agenturou. Do dnešního dne má dle svých údajů celkem na 4000 klientů. Na jednoho klienta Asterie připadá průměrně 10 věřitelů a dluh půl miliónu korun. Co říká její web?

Oddlužení u Asterie: Nabídka oddlužení, funguje na českém trhu již více než dva roky.
Dostanete-li se do svízelné situace, nejste schopni splácet svoje dluhy dle určeného splátkového kalendáře, lze se obrátit na profesionály, jejiž doménou je oddlužení. Společnost Asterie za vás bude komunikovat s věřiteli, soudem i exekutory a zajistí pro vás splnitelné podmínky splácení. Ale pozor, dluhy za vás nikdo nezaplatí, oddlužení je hlavně váš problém, to musíte vy sami… Asterie využívá několik osvědčených nástrojů, kterými vám z dluhů pomůže.

Jeden příklad za všechny
Nejste-li schopni splácet dluhy, protože jste přišli o práci nebo v zaměstnání nevyděláváte tolik, aby vám to na všechny dluhy „vyšlo“, pomůže vám pracovní agentura Asterie najít novou práci. Mluvíte-li německy, jste ve výhodě. Asterie má kontakt na švýcarskou pracovní agenturu, které svoje klienty doporučuje. Největší poptávka je po svářečích, kuchařích a zdravotních sestrách. Asterie najde klientovi místo a pomůže mu v prvních třech měsících ve Švýcarsku. Osvědčí-li se český pracant ve Švýcarsku, může získat pracovní povolení až na 5 let.

Co byste ještě měli vědět
Chcete-li vědět více o oddlužení a na reference spokojených klientů, navšivte web www.asterie-oddluzeni.eu.
(14. 1. 2010 | asterie)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí