Pátek, 23. 10. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Finance a podnikání

Pochybnosti o oddlužení od AsterieS nástupem ekonomické krize se slovo oddlužení stává čím dál frekventovanějším. Svou vinu na tom nese ztráta zaměstnání, uvěření agresivní reklamě na levné spotřebitelské úvěry, které snadno přerostou přes hlavu, či nějaká osobní tragédie. Co nabízí Asterie a s ní související weby?

Oddlužení od Asterie: Mnoho nově příchozích klientů má zkreslené představy o oddlužení.
Existuje několik možností, jak zvládnout těžkou finanční situaci. Spousta lidí zkouší jít individuální cestou oddlužení - vyhlášením osobního bankrotu. Tato varianta má mnohá úskalí. Insolvenční zákon platí teprve 2 roky a mezi lidmi o něm panuje několik mýtů. Nejrozšířenějším je myšlenka, že vyhlášením osobního bankrotu zanikají všechny povinnosti vůči věřitelům a člověk je oddlužen. Že oddlužení není triviální záležitostí, si snadno můžete ověřit pohledem do insolvenčního rejstříku, kolik žádostí bylo povoleno a kolik žádostí o oddlužení se změnilo vlivem podcenění v konkurz!

Jeden příklad za všechny
Společnost Asterie nabízí komplexní oddlužení, které vyřeší jednou provždy vaši finanční krizi. Nejedná se o vyhlášení osobního bankrotu či jednorázového zaplacení všech dluhů, ale o ucelený balík činností. Celý proces má Asterie rozpracovaný do nejmenších detailů. Při práci využívá sofistikovaný software pro co nejvyšší efektivitu.

Mnoho nově příchozích klientů má zkreslené představy o oddlužení, a proto se prý objevují zprávy, že je Asterie podvod. Celý princip oddlužení spočívá v tom, že Asterie bude v procesu hrát roli vašeho rádce a průvodce. Bude vás připravovat na soudní spory, vyřizovat administrativu, hledat zaměstnání (a tím další příjmy) a především jednat s vašimi věřiteli. Jelikož prý Asterie udržuje dobré styky s mnoha finančními institucemi a je známá ve finančním sektoru, je prý schopná vyjednat takřka nemožné kompromisy a podmínky.

Na závěr
Asterie prý říká - kdo je schopný si sjednat u všech svých věřitelů lepší podmínky splácení, nepotřebuje našich služeb oddlužení. Ovšem v praxi prý fyzická osoba nemá takřka žádnou šanci a je vydána na milost svému věřiteli. To říká propagátor dnešního webu.
(18. 2. 2010 | asterie)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí