Čtvrtek, 16. 07. 2020
DomůO násUživatelská sekce
Propagace zdarma
Inzerce
Inzerce zdarma
Vkládání nových článků uživateli i nové registrace byly dočasně pozastaveny.
Zábava a volný čas

Kreslené obrázky pro každéhoMáte rádi kreslené obrázky? Potřebujete nějaké najít pro sebe nebo pro svůj web? Chcete koupit nějaký dárek s kresleným obrázkem? Pokud potřebujete internetový zdroj takových obrázků, určitě zkuste CartoonStock – pravděpodobně budou mít to, co potřebujete.

CartoonStock: Databáze obsahující přes 150 000 kreslených obrázků a vtipů.
CartoonStock je prohledávatelná databáze více než 150 000 kreslených obrázků – gagů, politických vtipů, ilustrací a animací. Byly vytvořeny „více než čtyřmi stovkami světových špičkových ilustrátorů,“ říkají majitelé webu CartoonStock. „Jejich práce se objevují v nejlepších novinách a časopisech včetně takových, jako jsou Reader's Digest, The New Yorker, Maxim, Punch, Private Eye, The Spectator, The Times nebo The Guardian,“ dodávají majitelé. I vy je můžete na CartoonStock snadno vyhledávat – stačí jen základní znalost angličtiny.

Několik příkladů toho, co na webu najdete
Obrázky můžete prohledávat mimo jiné za použití předdefinovaných kategorií, jakými jsou Business Cartoons, Computer Cartoons, History Cartoons, Law Cartoons (z oblasti práva), Medical Cartoons (medicína), Office Cartoons, Recruitment Cartoons (nabírání pracovníků) a Teaching Cartoons (výuka). A pokud dáváte přednost animacím, zkuste nabídku CSL Animation, v jejímž rámci se dostanete k animacím od špičkových animátorů.

Kreslené obrázky můžete nejen prohledávat a prohlížet, ale můžete si je i umístit na svůj web – prostřednictvím speciálního panelu CartoonStock. Tak budete mít na svém webu každý den čerstvý obrázek a navíc dostanete procenta z prodejů, ke kterým dojde, pokud od vás někdo přijde na web CartoonStock a něco si tam koupí.

Na závěr
Se svým okamžitým hledáním, prodejem a downloadem nabízí CartoonStock opravdu pohodlnou cestu, jak se dostat ke kresleným obrázkům, pokud je opravdu potřebujete. A pokud nic kupovat nechcete, můžete si tu kreslené obrázky prohlížet. Anebo si třeba číst o kreslířích nebo o stylech obrázků.
(9. 3. 2009 | redakce)


Zaujal vás tento článek? Upozorněte na něj ostatní...


Komentáře
No já mám ráda české vtipy
třeba klasika Renčína: www.rencin.cz nebo uvolněnějšího a modernějšího Dwořáka: www.oldrichdworak.cz

>>> Číst a vkládat komentáře <<<
Horké články
Aktuální citát

Citát

Inzerce
Anketa
Inzerce
Nejčtenější články

 

©2008-2020 OkoWebu.cz
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí